Sivasspor – Manisaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Karabükspor 2:0 (kon.) | Bursaspor – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Bursaspor
0:2 (0:1)
Fenerbahce Istanbul
Pondělí 12.12.2011, 19:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa (Turecko) • Turecká Superliga

87
    Domácí N'Diaye uviděl žlutou kartu.

84
    Fenerbahce právě vstřelilo branku!
    A je to 0:2! Po rychlé kombinaci hostů se ocitl ve vápně domácích úplně sám MIROSLAV STOCH a míč poslal nekompromisně do šibenice Carsonovy branky.

81
    Domácí trenér provádí poslední střídání. Ze hřiště stahuje Banguru a místo něj na poslední minuty na trávník poslal Deniz.

77
    Žlutou kartu uviděl domácí Bangura za tvrdý zákrok na polovině hřiště.

72
    Hosté střídají podruhé. Odchází zatím jedinž střelec utkání Senturk a místo něj na trávník vběhne Nitsama.

71
    Hosté střídají. Odešel Hurmaci a nahradil jej Baroni.

46
    Domácí tým o poločase vystřídal. Ze hřiště odešel Sal a nahradil jej Batalla.

44
    A mohlo to být 0:2! Hostující Hurmaci se dokázal prodrat do vápna přes dva obránce, ale svojí střelou orazítkoval pouze břevno!

39
    A přece jsme se dočkali! 0:1! Krásný centr do vápna poslal Belozoglu a SEMIH SENTURK byl důraznější než domácí gólman a prostřelil jej pod rukou.

27
    Domácí střídají. Ze hřiště je stažen zřejmě z důvodů zranění Chretien a na jeho pozici ho nahradí Aziz.

15
    Domácí zahazují velikou šanci! Po centru Šestáka byl úplně sám ve vápně domácí Ipek. Propálil gólmana Demirela, ale na brankové čáře míč zastavil hostující Yobo!

9
    Velikou šanci zahazuje hostující Alex! Poté, co domácí brankář musel vyběhnout proti Hurmacimu aby zlikvidoval jeho pokus. Míč však jenom vyrazil před Alexe, který byl sám před volnou bránou, ale míč nedokázal vůbec trefit!