Sivasspor – Manisaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Karabükspor 2:0 (kon.) | Bursaspor – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Bursaspor
0:2 (0:1)
Fenerbahce Istanbul
Pondělí 12.12.2011, 19:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa (Turecko) • Turecká Superliga

81
    Domácí trenér provádí poslední střídání. Ze hřiště stahuje Banguru a místo něj na poslední minuty na trávník poslal Deniz.

72
    Hosté střídají podruhé. Odchází zatím jedinž střelec utkání Senturk a místo něj na trávník vběhne Nitsama.

71
    Hosté střídají. Odešel Hurmaci a nahradil jej Baroni.

46
    Domácí tým o poločase vystřídal. Ze hřiště odešel Sal a nahradil jej Batalla.

27
    Domácí střídají. Ze hřiště je stažen zřejmě z důvodů zranění Chretien a na jeho pozici ho nahradí Aziz.