Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
SpVgg Greuther Fürth
Pondělí 12.12.2011, 20:152. německá Bundesliga

Zápas druhého Frankfurtu s třetím Fürthem skončil zcela zaslouženou remízou 0:0. Oba týmy podaly výkon hodně za očekáváním a téměř čtyřicet tisíc fanoušků nevidělo žádnou vyloženou šanci ani gól. (22:05:07)

90
    Domácí fotbalisté se v závěru hodně natlačili do útoku, už je ale asi pozdě.

90
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

89
    Následný roh domácí fotbalisté v pohodě uhlídali.

88
    Hostující Fürstner mohl utišit domácí fanoušky, když vypálil zpoza vápna. Jeho ránu vyboxoval pozorný Nikolov na roh.

87
    Schwegler poslal do vápna Fürthu střílený centr, ten ale obrana odvrátila.

86
    Žlutá karta pro hostujícího Nehriga a přímý kop pro domácí.

85
    Jenže hosté standardku vůbec nezvládli a u míče jsou již opět domácí.

84
    Po faulu Hoffera, který dostal navíc žlutou kartu, je tu přímý kop pro hosty.

84
    Pomalu se blíží závěr zápasu a ani jedno z mužstev se nedostává na dostřel soupeřovy brány.

82
    Domácí naposledy střídají. Odstupuje Idrissou a na jeho místo se postaví Hoffer.

81
    Po zákroku Grüna měli domácí možnost kopat rohový kop, ten ale bez problémů hostující gólman lapil.

79
    Za nehezký faul na polovině domácího celku vidí žlutou kartu hostující Peković.

76
    Hosté měli možnost kopat rohový kop, ani ten ale k ničemu nevedl.

74
    Poprvé střídají i hosté Odstupujícího Sararera nahrazuje Pektürk.

72
    Fotbal ve druhém poločase stále více a více upadá. Čekáme na zajímavější šanci.

70
    Domácí podruhé střídají. Místo Gekase si posledních dvacet minut zahraje Korkmaz.

69
    Domácí měli možnost kopat další rohový kop. Balon proskákal pokutovým územím, aniž by ho kdokoliv zasáhl a na zadní tyči ho odpálil Nehrig.

68
    Díky velkému důrazu se ke střele dostal na hranici vápna hostující Sercan Sararer, zamířil ale vedle.

66
    Domácí střídají. Odstupuje Rode a nastupuje Matmour.

64
    Ani v tomto případě se ale žádný z domácích hráčů nedostal k zakončení.

63
    Další roh pro domácí. Tentokrát z druhé strany.

62
    Schwegler kopal rohový kop z pravé strany, trefil ale hlavu prvního obránce v řadě.

60
    Köhler se už už dostával ve vápně ke střele. Na poslední chvíli mu nohu do střely vložil jeden z obránců. Není z toho ani roh, jenom odkop od brány.

58
    Domácí se nevědí rady, a tak to z dálky zkusil Djakpa. Jeho pokus byl ale hodně nepřesný. Odkop od hostující brány.

56
    Nyní jsou mírně aktivnější hostující fotbalisté, ani jim ale není zdaleka přáno, aby se přiblížili před bránu Frankfurtu.

54
    Po vysokém centru to bez přípravy z voleje zkoušel Köhler, zamířil asi tři metry mimo.

52
    Žlutou kartu za faul na polovině hřiště dostal domácí Schwegler.

49
    Jako by fotbalu ve druhém poločase chybělo trochu tempo. Domácí fanoušci se alespoň zahřívají zpěvem.

47
    Druhý poločas začal tak, jak končil ten první. Oba týmy hrají velice důrazně.

46

Domácí fanoušci jsou nespokojeni a vyprovázejí hráče do kabin pískotem. Uvidíme, zda druhý poločas přinese zajímavější podívanou.

44
    První poločas přinesl velké množství tvrdých zákroků a faulů, šancí ale velmi málo.

43
    Horkokrevný Gekas tak dlouho diskutoval s rozhodčím, až si vykoledoval žlutou kartu.

41
    Schweglerův centr skončil na hlavě jednoho z hostujících obránců, následně pak v autu. Je z toho roh.

41
    Nyní přímý kop pro domácí z výhodné pozice.

40
    Nyní je hra trochu rozháraná. Ani jedno z mužstev není nebezpečné.

38
    Rohový kop Schweglera lapil pohodlně do rukavic hostující brankář Max Grün.

36
    Domácí jsou trochu aktivnější, co je jim to ale platná, před branku Grüna se nedostávají.

34
    Ani ten ale k žádné zajímavé šanci nevedl.

34
    Nyní byl v hlavičkovém souboji faulován Idrissou a je tu přímý kop pro domácí.

33
    Domácí Anderson vidí za šlapák ve středu hřiště druhou žlutou kartu v dnešním utkání.

33
    Centr Schweglera ale poslal Meier hlavou mimo.

32
    Nyní vybojoval roh pro domácí Djakpa.

30
    Domácí hráči daleko častěji faulují a dostávají se tak pod tlak. Po faulu Köhlera kopali hosté přímý kop, který ale k šanci nevedl.

29
    Španělský záložník Sercan Sararer nyní vybojoval roh pro hosty.

28
    Sledujeme velmi důrazný fotbal s řadou faulů.

26
    Další ostrý hlavičkový souboj s lokty nahoře nyní předvedl Idrissou, kterému očividně vůbec nevadí, že má už žlutou kartu.

25
    Po centru Köhlera měl gól na hlavě Gekas, hostující gólman ale předvedl výtečný zákrok a vyrazil míč na roh. Z něj domácí již nezahrozili.

24
    Po přihrávce Djakpy se ke střele z hranice vápna dostal Köhler, brankář Grün byl ale na místě a balon vyrazil mimo.

22
    Po další zajímavé akci kopali hosté rohový kop, ten si ale domácí obrana již pohlídala.

20
    Nejprve po dlouhém nákopu z hloubi pole zaváhal vyběhnuvší brankář Nikolov. Toho si obhodil Prib a mířil na prázdnou bránu. Míč ale nepochopitelně trefil pouze do tyče. Po odrazu Occean dopravil míč do sítě, je ale pískán ofsajd.

20
    Obrovské šance hostů!

18
    Hostující Stephan Schröck napřáhl zpoza vápna, jenže míří mimo.

16
    Dalšího ostřejšího faulu se dopustil domácí Meier a je opět přerušeno.

16
    Po faulu na Sebastian Rode ve středu hřiště je tady další přerušení hry.

14
    Domácímu celku je odpískaný další faul a fanoušci se začínají bouřit.

13
    Domácí Idrissou to v úvodu zápasu opravdu přeháněl a po dalším šlapáku na Fürstnera dostává první žlutou kartu v zápase.

12
    Domácí sice dobře zakombinovali, po kolmé přihrávce středem hřiště byl ale Gekas asi v dvoumetrovém ofsajdu.

10
    Idrissou tvrdě zastavil Mavraje, což se nelíbí hostujícím hráčům. Hra je přerušena a u balonu bude Fürth.

8
    Po centru z levé strany raději na roh odehrál domácí hráč Djakpa. Po následné standardní situaci hosté nezahrozili, protože Kanaďan Occean hlavičkoval nad.

7
    Ani oni si ho ale příliš dlouho nepodrželi a nyní již rozehrává od brány domácí gólman Nikolov.

7
    Domácí Rode fauloval na polovině hřiště a míč mají hosté.

6
    Důrazný Idrissou nyní fauloval ve vápně Fürthu a rozehrávat tak bude hostující gólman.

5
    První velká šance domácího celku. Meier ve velmi dobré pozici vystřelil mimo a Gekas se teď na svého spoluhráče hodně zlobil, že místo střely nedostal přihrávku.

3
    Meier se už už dostával do dobré pozice, míč do autu ale zahrál Nehrig.

1
    Výkop měli domácí fotbalisté, kteří se pokusili svého soupeře rychle zaskočit. Šance z toho ale nebyla, Grün odkopával od brány.

1

-1
    Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše. Dnešní zápas 18. kola druhé německé Bundesligy za pár okamžiků začne.

-2
    Oba týmy se ve 2. lize střetnou letos již podruhé. První utkání odehráli hned v 1. kole v polovině července, kdy Frankfurt vyhrál na hřišti soupeře 3:2, když po poločase přitom prohrával 0:2.

-5
    Na stadionu ve Frankfurtu panuje vánoční nálada. Spousta fanoušků má vánoční čepice a celkově jsou všichni dobře naladěni. Nyní stadionem zní hymna domácího klubu.

Bilance obou soupeřů je ve druhé lize poměrně vyrovnaná. Frankfurt vyhrál čtyři zápasy, hosté z Fürthu tři. Další dva zápasy skončily nerozhodně.

Dnešní zápas aktuálně druhého Frankfurtu s třetím Fürthem bude sledovat odhadem nějakých 35.000 diváků.

Eintracht Frankfurt: Kessler - Jung, Anderson, Schildenfeld, Djakpa - Rode, Schwegler - Matmour, Meier, Köhler - Gekas

SpVgg Greuther Fürth: Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Sararer, Fürstner, Prib, Schröck - Nöthe, Occean

Rozhodčí: Kinhöfer - Salver, Margenberg.

V kádrech dnešních soupeřů není žádný český fotbalista. Zkušenosti s Frankfurtem má ale například z loňské sezony Martin Fenin, který za tento klub hrál. To ale Frankfurt působil v nejvyšší německé soutěži..

Pokud by v dnešním utkání naplno bodoval Fürth, přeskočil by v tabulce svého soupeře. Naopak kdyby dnes vyhrál Frankfurt, tak sice zůstane na druhé příčce, avšak na vedoucí Düsseldorf by se dotáhl již pouze na jediný bod.

Dobrý večer při sledování online reportáže ze šlágru 18. kola druhé německé Bundesligy mezi domácím Frankfurtem a Fürthem. Dnešní zápas přinese souboj druhého týmu tabulky se třetím.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.