Cádiz – Valencia 0:0 (kon.) | Ponferradina – Real Madrid 0:2 (kon.) | Getafe – Malaga 0:1 (kon.)
La Coruňa – Levante 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Granada 4:1 (kon.) | San Roque – Sevilla 0:1 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Malaga CF
Úterý 13.12.2011, 21:00 • Coliseum Alfonso Perez, Getafe (Španělsko) • Španělský pohár

Přeji dobrou noc. (22:55:08)

Je za námi konec zápasu španělského poháru mezi Getafe a Málagou. Hostující celek dokázal zvítězit 1:0 po brance Juanmiho. Těžko říci, jestli je to výhra zasloužená, protože oba týmy celý zápas nehráli dobrý fotbal a šancí na obou stranách by jsme napočítali dohromady na jedné ruce. V prvním poločase byl lepším týmem ten domácí a v druhém poločase si role vyměnili.

90+2
    Domácí už nejspíše nemají šanci na to, aby vyrovnali. Musel by se stát zázrak...

90
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.

90
    Do šance se řítil hostující Van Nisterlooy, ale stál v ofsajdovém postavení.

90
    Žlutou kartu za řeči uviděl domácí Guiza.

89
    Hostující celek vede 1:0 a stále se tlačí dopředu. Domácí to budou mít těžké, pokud myslí ještě na vyrovnání.

88
    Z dálky střílí mimo bránu domácí Guiza.

88
    A mohlo to být 0:2! Po dalším centru hostujícího Gámeze hlavičkuje z malého vápna nad bránu Juanmi, který si tak mohl připsat druhou branku!

87
    Ale Cazorla ho poslal pouze do náruče domácího Codiny.

86
    Hostující celek má k dispozici rohový kop.

85
    Málaga právě vstřelila branku!
    A přece jsme se dnes dočkali! Po centru Gámeze se dostal ke střele JUANMI a na dvakrát dokázal propálit gólmana Codinu!

83
    V ofsajdu se ocitl domácí Gavilán.

82
    Po něm mohl hlavičkovat Guiza, ale na míč nedosáhl.

82
    Rohový kop pro domácí celek.

81
    Poslední střídání provedou domácí. Odchází kapitán Getafe Rafa a na jeho postu jej nahradí Diaz.

79
    Velikou šanci zahazuje hostující Portillo. Z pravé strany běžel sám na bránu a chtěl prostrčit balón kolem už si lehajícího brankáře, ale míč letěl mimo branku.

78
    Střelou z dálky se prezentoval domácí Pedro Ríos, ale branku bohužel netrefil.

76
    Centrem do vápna se pokusil najít spoluhráče hostující Juanmi, obránci mu ale centr zblokovali do zámezí.

74
    Další žlutou kartu si připisuje hostující Toulalan.

72
    Žlutou kartu uviděl hostující Gámez.

71
    Z dálky zkusil ohrozit hostujícího brankáře Michel, ale gólman míč v klidu vyrazil.

70
    Diváci na stadionu, kterých jsem dnes pár přišlo, určitě pořád doufají, že se po sedmdesáti odehraných minutách začne něco dít. Stále jsme neviděli pořádnou gólovou šanci a fotbal, který předvádějí oba týmy, také není dobrý.

67
    Poslední střídání provedou také hosté. Odešel Joaquín a místo něj se na trávník vběhl Cazorla.

67
    Druhé střídání provede domácí mužstvo. Odchází Miku a nahrazuje ho Guiza.

65
    První šanci v utkání zahazuje domácí Miku! Po skvělé přihrávce od Michela postupoval sám na bránu, ale zřejmě se zalekl šance a branku vysoko přestřelil.

63
    Střídání na domácí straně. Odstupuje Sarabia a nahrazuje jej Gavilán.

62
    Po něm hlavičkoval mimo branku domácí Lopo.

61
    Domácí celek si vypracoval rohový kop.

61
    Hostující Joaquín ale napálil pouze zeď.

60
    Málaga bude mít k dispozici přímý kop zhruba z 22 metrů.

60
    Žlutou kartu za hraní rukou uviděl domácí Ríos.

58
    I druhý poločas zatím pokračuje v duchu toho prvního. Bez šancí, bez útoků, prostě bez všeho!

55
    První střídání v utkání a rovnou dvojité provede Málaga. Ze hřiště odchází Camacho s Buonanottem a na trávníku je nahradí Toulalan s Portillem.

54
    Na druhé straně se ocitl v ofsajdu domácí Colunga.

52
    Van Nisterlooy z Málagy fauloval na půli hřiště a napomínán rozhodčím, že příště už by to mohlo být za žlutou kartu.

50
    Do slibné šance se hnal hostující Juanmi, ale zastavil ho zdvižený praporek postranního rozhodčího.

48
    Druhý poločas se stejně jako ten první odehrává ve středu hřiště, kde oba týmy svádějí souboje o míč.

46

V prvním poločase jsme nemohli skoro nic vidět. Až na dvě žluté toho víc k vidění bohužel nebylo. Ani jeden tým pořádně neohrozil jednoho z brankářů, tudíž jsme neviděli žádné šance! Doufejme, že oba trenéři sdělí svým hráčům, že fotbal se hraje na góly a hráči se o nějaký také budou snažit. Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.

45+1
    Do šance se mohl dostat domácí Colunga, ale míč si bohužel ukopl do autu.

45
    Rozhodčí prodlužuje první poločas o jednu minutu.

44
    Domácí tým ke konci poločasu ožil a je velmi nebezpečný pro hostující branku. Škoda jen, že poločas už je u svého konce.

42
    Do zajímavé šance se mohl dostat domácí Miku, poté co hostující brankář špatně vyběhl a Miku mu sebral míč, ale domácí forward nestihl vystřelit, jelikož svojí hrubku stihl brankář ještě napravit.

40
    Po faulu na hostující Van Nisterlooye bude mít k dispozici standardku Málaga.

38
    Po něm nebezpečně pálil domácí Ríos, ale k jeho smůle, míč branku netrefil.

37
    Další rohový kop bude mít k dispozici Getafe.

35
    Po něm poprvé ohrozil branku hlavičkou domácí Masilela, ale hostující brankář si dokázal poradit.

34
    Z náznaku šance domácího týmu je rohový kop.

33
    Zápas je zatím nudný. Ani jeden tým skoro nevystřelil na bránu! Hraje se spíše ve středu hřiště. Pokud to bude i nadále bez šancí, obávám se toho, že diváci, kteří se přišli podávat na dnešní zápas, budou chtít vrátit vstupné, protože zatím je to zbytečné utrácení peněz. Takový fotbal můžeme vidět i v okresním přeboru.

30
    Z toho dalšího už však Málaga nic mít nebude.

29
    Obránci Getafe odhlavičkovali pouze na další roh.

29
    Rohový kop pro hostující celek.

28
    Málaga drží stále mnohem více míč na svých kopačkách, ale zatím si nevytvořila jakoukoliv šanci ani střelu na bránu!

26
    První žlutou kartu vidí také domácí hráč. Je jím útočník Colunga.

25
    Z něj hlavičkoval pouze do protihráče domácí Valera.

24
    Z ničeho nic si ale domácí vypracovali další rohový kop.

23
    To bylo však vše, protože z rohu už si domácí nic víc nedokázali vytvořit nebo dokonce ohrozit branku.

Getafe CF: Codina - Valera, Rafa, Lopo, Masilela - Pedro Ríos, J. Rodríguez, Michel, Sarabia - Colunga, Miku.

Málaga CF: Caballero - Gámez, Mathijsen, Demichelis, Eliseu - Joaquín, Camacho, Apoño, Juanmi, Buonanotte - Van Nistelrooy.

Rozhodčí: Undiano Mallenco.

22
    Z ojediněle šance si domácí celek vypracoval rohový kop.

19
    Domácí celek je zatím zalezlí jenom na své polovině a nepokouší se ani o jakoukoliv kombinaci či útok.

17
    Zápas je zatím bez šancí. Ačkoliv více ze hry má Málaga, hra se odehrává spíše ve středu hřiště.

14
    První žlutou v utkání uviděl hostující Apono.

12
    Hostující tým stále mírně přehrává domácí celek. Zatím však bez šancí na obou stranách.

9
    Z něj si ale hostující tým nic nevytvořil.

8
    Ze standardky má Málaga přímý kop.

7
    Málaga bude mít výhodu standardní situace.

5
    Domácí tým se pomalu také dostává do hry.

2
    Málaga začala aktivněji, ale zatím bez šance na vstřelení branky.

1

Předzápasové info:

Je tu první zápas španělského poháru. Obhájcem této trofeje je Real Madrid. V dnešním utkání na sebe narazí Getafe CF a Málaga CF. Pro oba týmy je to první zápas v poháru. Poslední zápas Getafe sehrálo ve španělské lize doma proti Granadě a dokázalo zvítězit 1:0. V tabulce se dělí o 13. místo s Betisem. Málaga poslední utkání také hrála doma a pouze remizovala s Osasunou 1:1. V tabulce je na tom však výrazně lépe, když jí patří 6. místo, ale na vedoucí Barcelonu ztrácí 13 bodů! Poslední vzájemný duel skončil výhrou Málagy 3:2 na jejím hřišti. Doufejme, že i dnes uvidíme takový ofenzivní fotbal se spousty šancemi a také brankami.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.