Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Most – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 4:3 (po s.n.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kadaň – Písek 5:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 8:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 14.12.2011, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Domácí jasně ovládli zápas již v první třetině díky hattricku Loskota. Ten si ještě připsal gól v poslední části a je jasnou hvězdou zápasu. (20:26:07)

60:00

59:33
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Zápas rozhodl a zakončuje ten samý hráč. Ondřej Martinka pálil od modré a k dorážce se protlačil kdo jiný, než MAREK LOSKOT, který ještě překrásně dorazil puk pod víko. Asistence: Ondřej Martinka, Václav Drábek.

59:28
    Hrubec přerušuje hru.

59:10
    Hlusička střílenou přihrávkou Horčičku nenašel.

57:55
    Vyloučen hráč hostí Brož na 2 minuty za hákování.

56:30
    No a Loskot nám předvádí pár triků z NHL. Parádní stahovačkou se zbavil posledního obránce, ale mezi betony nakonec Hrubce neprostřelil!

56:18
    Oba týmy teď už pouze dohrávají zápas.

55:13
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Křížovi skočil do cesty rozhodčí a tak přišel o puk. Ten si vzal Vladimír Stejskal a do mezikruží ho přihrál LUKÁŠI FINSTERLOVI, který se trefil přesně nad beton Přikryla. Asistence: Vladimír Stejskal.

54:20
    Přikryl teď v bráně stojí jako sněhulák. Není divu, když na něj jde střela jednou za pět minut.

53:50
    Belay v mezikruží bekhendem těsně přestřelil horní tyčku.

53:30
    Domácí hrají v plném počtu a při tomto oslabení se ani nezapotili.

52:59
    Tahle přesilovka hostí je doslova katastrofální...

51:58
    Puk skončil mimo hřiště po teči hostujícího obránce.

51:30
    Zbytečné podražení v útočném pásmu v podání Loskota.

49:06

PETR HORČIČKA objížděl branku a přes Hrubce protlačil puk těsně za brankovou čáru. Gól byl hodně diskutabilní, ale platí. Asistence: Ladislav Slížek.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 10. Lenc (Šinágl, Gengel), 14. Loskot (Novák, Belay), 16. Loskot (Novák, Belay), 19. Loskot (Novák, Přikryl), 27. Horčička (Boháč, Hašek), 33. Hlusička (Lenc, Kříž), 50. Horčička (Slížek), 60. Loskot (Martinka, Drábek) - 12. Přibyl (Havlíček, Stejskal), 56. Finsterle (Stejskal)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Martinka, Drábek, Gula, Boháč, Kříž, Evan, Dudáš, Vobořil - Loskot, Belay, Novák - Horčička, Slížek, Hašek - Lenc, Šinágl, Gengel - Tůma, Hlusička, Kafan
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Kania, Brož, Míka, Dietz, Kadela, Sláma, Sobotka - Čech, Dolníček, Dočekal - Burian, Havlíček, Stejskal - Přibyl, Finsterle, Heřman - Vítek, Kovalský, Vondráček

Rozhodčí: Schmejkal - Svoboda, Zavřel