HC Kladno – Havířov 0:0 (11:00) | Chomutov – Třinec 3:7 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:6 (kon.)
HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Vsetín 0:0 (1.tř) | Sparta – Liberec 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 4:3 (kon.) | Letňany – Olomouc 5:4 (po s.n.)
po s.n.
HC Letci Letňany
5:4 (1:1, 1:1,2:2)
HC Olomouc
Sobota 17.12.2011, 15:30 • Ice Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

Letce teď čeká téměř měsíční extraligová přestávka následovaná sérií čtyř zápasů na ledech soupeřů. Doma se tedy Letňanští příště představí až 27. ledna proti Kladnu. To je pro dnešek vše, přeji příjemné prožití vánočních svátků a s onlajn přenosy z Letňan nashledanou v roce 2012. (18:11:09)

Domácí tedy vítězí a uzavírají tak úspěšně letošní kalendářní rok.

65:00
    Letňany právě vstřelily branku!
    Rozhodující branku tedy vstřelil DANIEL ARNOŠT a rozhodl tak o druhém bodu pro Letce.

Karabáček Forsbergovou kličkou proměňuje!

Střela Peštuky končí taky neúspěšně.

Neproměňuje ani Litera.

Augustin za hosty nedává, Eder mu vypíchl puk.

Dává gól!

První pojedou domácí. Konkrétně Arnošt.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnou tedy, jako již poněkolikáté v Ice Aréně během letošní sezóny, samostatné nájezdy. Bilance Letců z posledních čtyř případů na domácím ledě je vyrovnaná - dvě vítězství a dvě porážky.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:57
    Ani jeden z týmů se do zakončení příliš nepouští.

62:20
    Přesilovku už hrají hosté. Ale paradoxně v ní ujel na druhé straně Litera, zkoušel obkroužit branku a zasunout puk, ale Kochta byl rychlejší a utěsnil roh branky.

61:04
    Letci hráli dvojnásobnou přesilovku dobře, ale pak chybovali a teď je za podražení vyloučen domácí Brejcha.

60:01

Letci si nedisciplinovaností sami zkomplikovali situaci a přišli v závěru o tři body. V prodloužení ale budou mít přece jen šanci strhnout vítězství na svoji stranu.

60:00

Robin Mana

Branky a nahrávky: 4. Litera (Brejcha), 38. Litera, 45. Šír, 52. Kaplan (Krabáček), 65. Arnošt - 20. Augustin (Peštuka), 22. Bauer (Brančík), 58. Vrabel (Augustin, Konečný), 60. Brančík (Brandýs, Jergl)

HC Letci Letňany: Eder (Kosina) - Brejcha, Šír, Matěj Hes, Uhlíř, Nebeský, Janda, Švábík, Ječný, Kraus, Rulf. Kaplan, Chvátal, Karabáček, Jenček, Arnošt, Homolka, Litera, Neuman. Trenér Moravec
    HC Olomouc: Kochta (Řoutil) - Vrabel, Brančík, Čamek, Ziegler, Hánl, Paksi, Vrána, Jergl, Martin Hes, Majer, Pšeja, Brandýs, Konečný, Ostřanský, Hradil, Bauer, Augustin, Nedopil, Jiří Peštuka. Trenér Ivo Peštuka.

Rozhodčí: Hornáček - Tasch, Bernard