HC Kladno – Havířov 0:0 (11:00) | Chomutov – Třinec 3:7 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:6 (kon.)
HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Vsetín 0:0 (1.tř) | Sparta – Liberec 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 4:3 (kon.) | Letňany – Olomouc 5:4 (po s.n.)
HC Litvínov
3:4 (1:1,1:2,1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 17.12.2011, 13:00 • ZS Ivana Hlinky Litvínov • Extraliga staršího dorostu

Do třetí třetiny vstoupili domácí poměrně dlouhou dvojnásobnou přesilovkou, tu však nevyužili a branku vstřelili až v polovině
    závěrečného dějství. Hosté však čtyři minuty před koncem odskočili opět o jednu branku a tak zápas také skončil. (15:56:26)

60:00

59:41
    Jaroslav Meloun si necelých dvacet vteřin před koncem sedá na trestnou lavici za hrubost.

59:29
    Domácí bez gólmana!

58:24
    Baránek nastřelil obránce a od něj se kotouč odrazil k Marku Němcovi. Ten se najednou ocitl v samostatném nájezdu, ale přestřelil bránu!

56:52
    Litvínov se ale nevzdává a ještě se snaží něco udělat, Novák se zřejmě dost potí, jelikož domácí střílí ze všech stran.

55:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Teď se však dostali do přečíslení a čtyři minuty před konecm vedou o gól! Raduje se opět TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Daniel Vosyka, Martin Osmík.

55:46
    Zakázané uvolnění hostí, ti teď pořád jen vyhazují puky.

54:00
    Obrovské šance Litvínova! Čeřovský se jednou ocitl sám před bránou, přesto však pořád zůstává stejné skóre na časomíře.

53:38
    Chlubna s Osmíkem se dostali do přečíslení dva na jednoho, to se jim však moc nepovedlo.

51:38
    Po Svobodově zaváhání za modrou čárou se hosté řítí do útoku.

50:58
    Již druhý icing domácích.

49:40
    Litvínovské branka jak se říká nakopla a opět se ženou do útočné třetiny, druhá polovina třetí třetiny bude ještě velmi zajímavá.

48:45
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A je to tak, domácí vyrovnávají! Černožlutou radost zařizuje IVAN ŘEHOŘ! Asistence: Roman Fučík

47:32
    Marek Němec je vyloučen za hákování, Litvínov bude mít možnost vyrovnat.

44:51
    Domácí hrají v plném počtu, na koni je však Havlíčkův Brod a vyrovnat bude velmi těžké.

44:29
    Němec ve veliké šanci střílí vedle.

43:28
    Mical vyhazuje.

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 11. Šimeček (Svoboda), 30. Řehoř (Ujfaluši, Válek), 49. Řehoř (Fučík) - 12. Chlubna (Vosyka), 33. Chlubna (Němec), 36. Vosyka (Meloun), 56. Chlubna (Vosyka, Osmík)

HC Litvínov: Klečka (Soukup) - Wiedemann, Řezníček, Ernst, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Baránek, Šimeček, Kuchař, Weitz, Fučík, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Šefl, Řehoř, Čeřovský
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Jeřábek) - Vosyka, Osmík, Žuček, Dvořák, Hlídek, Chlubna, Bláha, Brebera, Meloun, Krajcigr, Mozr, Ludvík, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Beránek, Němec

Rozhodčí: Petružálek, Koskuba, Šulo