0:6 (0:4, 0:1, 0:1)
Boston Bruins
Sobota 17.12.2011, 19:00NHL

Přeji vám hezký zbytek večera a někdy opět na počtenou. (21:46:39)

Flyers se v závěrečné třetině nedočkali ani čestné gólu, naopak Bruins je ještě dorazili šestým zářezem, který přidal Seguin. Boston si tak z Philadelphie odváží celkem překvapivě snadnou výhru 6:0.

60:00

59:29
    Hosté se už nikam neženou, jsou s aktuálním skóre hodně spokojeni.

58:29
    James Van Riemsdyk (PHI) ještě v závěru kvůli vysoké holi oslabí na dvě minuty své mužstvo.

58:02
    A když můžou, usadí se na chvíli v útočné třetině, i když tentokrát to bylo opravdu na krátkou dobu.

57:21
    Bruins si příliš nekomplikují situaci, bez okolků se prostě snaží vždy kotouč ze svého obranného pásma vystrnadit do středního.

56:33

56:22
    Stále se v ní ale drží a zaměstnává Bobrovského několika střelami.

55:52
    Kombinace Bostonu v útočné třetině příliš nevychází, mají místy problémy s nahráním si.

55:06
    Letcům se daří vyhodit kotouč až k Thomasovi.

54:33
    Za krosček si odpočine dvě minuty na trestné Zac Rinaldo (PHI), který před chvílí z ní právě vyskočil, když si odpykal svůj trest za nesportovní chování.

54:11
    Hosté můžou být vysmátí, jim se daří, soupeři vůbec.

53:07
    Po inkasovaném gól pokračuje neúspěšný boj Philadelphie o útočné pásmo.

52:12
    Bruins právě vstřelili branku!
    TYLER SEGUIN těsně před mezikružím střelou švihem vsítil šestý gól svého týmu! Asistence: Brad Marchand, Andrew Ference.

51:57
    Tvrdá rána Corva od modré se schovala do Bobrovského výstroje.

51:12
    Simmondsovu nabídku nikdo nenasměroval na klec Bruins, puku se tak chopil Boston.

50:29
    Při další akci odevzdali domácí touš jen svému soupeři, který však toho ale také moc nepředvedl.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 1. Pouliot (Peverley), 3. Paille (Seidenberg, Corvo), 9. Chára (Krejčí, Peverley), 18. Lučič (Corvo, Seguin), 28. Horton (Chára, Peverley), 53. Seguin (Marchand, Ference)

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (28. Bobrovskij) – Coburn, Walker, Carle, Maszaros, Bourdon, Timonen, Marshall – Briere, Jágr, Voráček, Shelley, Rinaldo, Sestito, Zolnierczyk, Giroux, Talbot, Read, Van Riemsdyk, Hartnell, Simmonds, Couturier.
    Boston Bruins: Thomas (Rask) – Corvo, Ference, Chára, Seidenberg, McQuaid, Boychuk – Lucic, Krejčí, Horton, Marchand, Bergeron, Seguin, Pouliot, Kelly, Peverley, Paille, Hamill, Thorton, Campbell.

Rozhodčí: Auger, O'Halloran – Kovachik, Sericolo