Skalica – Nitra 4:5 (po pr.) | Martin – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Poprad 0:2 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:2 (kon.) | Košice – Žilina 6:1 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HK Poprad
sk Úterý 20.12.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa končí, a končí sa aj trápenie domácich hráčov, ktorí prehrávajú 2:0. Za HK Poprad sa blysol jediný strelec zápasu - Miroslav Škovira, ktorý dal góly v 32. a 42. minúte. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa pri ďalších športových stretnutiach. (19:37:18)

60:00

59:40
    Kuľhove zakončenie zblokované.

59:00
    Posledná minúta zápasu, sprevádzaná hlasitým piskotom fanúšikov.

57:30
    Súboj o puk pri mantineli za Melicherčíkovou bránou iba natiahol čas.

57:19
    Hrá sa v plnom počte.

56:36
    Trenčanom dnes presilovky vôbec nejdú. Domáci hráči majú veľké problémy s vypracovaním si pozície a zakončením.

56:06
    Trenčín hrá presilovku.

56:11
    Fabušova strela zblokovaná Brejčákom.

55:19
    Škovira sa už chystal k zakončeniu, no napokon pri tom fauloval ,takže si odpyká dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:55
    Prečíslenie Trenčína dva na jedného, zakončenie zblokované, vzruch sa nekoná.

54:06
    Vylúčenie Trenčín - Peter Fabuš - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

53:30
    Štefan Fabian otrasený na ľadovej ploche, po chvíli sa zdvíha, vyzerá byť v poriadku.

53:30
    Domáci fanúšikovia kričia: My chceme hokej! .. Myslím si, že to vystihli, hrá je na pohľad nudná, bez striel, bez akcií, plná nepresností.