Skalica – Nitra 4:5 (po pr.) | Martin – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Poprad 0:2 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:2 (kon.) | Košice – Žilina 6:1 (kon.)
HK Skalica
4:5 (1:0, 3:1, 0:3 - 0:1)
HK Nitra
sk Úterý 20.12.2011, 17:00 • ZŠ Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa teda končí a Nitra víťaží po predĺžení.Neuveriteľný zvrať hostí zaisťuje Nitranom potrebné dva body. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových stretnutiach. (19:16:19)

65:00

63:33
    Nitra dala gól!
    Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou - Nitra víťazí! Nevinne vyzerajúca akcia hostí končí rozhodujúcim gólom ! Nahodený puk Ručkaya tečuje MIROSLAV ŠTEFANKA a puk končí za chrbtom Tomeka! Obrovská smola domácich, doplatili na nešťastné striedanie a ležérnu hru v tretej tretine. Asistencie : Ručkay, Konig.

62:30
    Chyba pri rozohrávke Skalice, adresát prihrávky už išiel na striedačku, puk prevzal Jozef Fojtík , ten však teraz zakopol a rozhodujúci gól nedal!

60:55
    Obrovská smola Skalice! Pálffy so Šmachom v prečíslení, Pálffy prihral spoluhráčovi, ten chcel ešte vrátiť puk, no obranca mu do passu vložil hokejku a puk teda nepricestoval až k adresátovi.

60:15
    Pálffy mohol rozhodnúť, trafil iba Fedora.

60:01
    Začalo predĺženie.

Riadny hrací čas neurčil víťaza, bude sa predlžovať. V tretej tretine sme videli dokonalý obrat hostí, keď po góloch Fojtíka, Mašlonku a Árvaya Nitra dotiahla na Skaličanov a stanovila výsledok po troch tretinách na 4:4. Domáci priaznivci sklamaní s hrou svojich miláčikov, predsa len, ide o hru prvého a posledného tímu.