Lev Praha
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Dinamo Riga
Úterý 20.12.2011, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad 2011 • KHL

I přes to, že Lvi byli lepším celkem se dnes loučí s publikem jako poraženi. Sice v úvodu třetí třetiny snížili stav utkání na 1:2, ale srovnat se jim už nepodařilo. Riga si tak připisuje důležité tři body a Poprad musí překousnout hořkou porážku a zkusit to zase příště. Ode mne je to dnes vše. Ja vám přeji příjemný zbytek večera a u onlajnů zase někdy napočtenou. (21:06:51)

60:00

59:50
    Riga to už ubrání

59:15
    Až do této doby, kdy hosté vyhazují a Poprad musí znovu do útočného pásma.

59:02
    Lvi se drží v útoku.

58:46
    Domácí to zkusí v šesti s prázdnou brankou.

58:46
    To nejlepší co se mohlo Lvům stát a to dostat výhodu přesilové hry. Niživijs vyloučen na dvě minuty za podražení. Za to ho trenér asi nepochválí, zvlášť pokud dostanou branku.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a Lvům už hoří za patami.

57:02
    Mezeiovu bombu od modré před Holtem nikdo nedorážel ani netečoval a hosté rychle vyhazují poté co se dostali pod tlak.

55:50
    Nahození Galvinse raději Duba schoval ve výstroji.

55:10
    Lvi neví kudy, Riga výborně brání.

54:31
    Opět Dubův zákrok a vhazování po jeho pravici.

53:48
    Lundmark nahazoval puk před Dubu, kde dorážel Nieminen, domácí gólman raději přikryl puk.

53:14
    Lvi semkli hosty v pásmu, ale jen si přehazovali puk kolem mantinelu, což jim moc nepomohlo, měli by se více osmělit a zkusit střílet. Riga se osvobozuje.

52:00
    Domácímu Popradu se velmi rychle krátí čas, což vyhovuje Rize

51:21
    Lundmarkovu střelu tečuje Mezei do ochranné sítě.

51:10
    Špatná rozehrávku Popradu znamená icing.

50:32
    Fabricius se svými spoluhráči se rval o puk v útočném pásmu a dělali Rize značné problémy v obraně, ale hosté to nakonec zvládli a osvobozují se.

49:18
    Tomáš Netík našel v mezikruží najetého Martina Štrbáka, který byl dobře postaven, ale jeho následná střela šla těsně vedle tyče branky Holta.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 42. Mikuš (Mihálik, Sigalet) - 12. Karsums (M. Redlihs), 40. Ozolinš (Lundmark)

Lev Praha: Duba (Marek) - Pilař, Mezei, Sigalet, Mihálik, Lewis, Štrbák, Matai - Bartečko, Nedorost, Nagy - Netík, Mikúš, Kristek - Novotný, Balán, Špirko - Fabricius, Lundberg, Huna.
    Dinamo Riga: Holt (Jucers) - Galvins, K. Redlihs, Ozolinš, Cibulskis, Sotnieks, J. Redlihs, Rekis - Karsums, Sprukts, M. Redlihs - Nieminen, Varg, Lundmark - Niživij, Lucenius, Cipulis - Podzinš, Ankipans, Meja.

Rozhodčí: Gašilov, Zacharov - Šichanov, Putilin