KAC Klagenfurt
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 20.12.2011, 19:15bet-at-home ICE Hockey League

Velice vyrovnaný zápas končí vítězstvím Klagenfurtu. Orli si odvážejí alespoň bod a za osm dní sehrají na domácím ledě se stejným celkem další zápas. Příjemný zbytek večera. (21:51:52)

65:00

62:52
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Domácí tým využívá dnes svoji třetí přesilovku a může slavit dva body! Autorem branky je JOHN LAMMERS. Asistence: Michael Siklenka, Joseph Tenute.

61:16
    Velmi nepříjemná situace pro Orly a šance pro Klagenfurt. Vyloučen Stehlík (ZNO) - 2 minuty za hrubost.

60:01

Ani třetí třetina nerozhodla a vítěze vyrovnaného boje Klagenfurtu s Orly určí prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

57:22
    Haman na ledě. Orli se ubránili a do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty a 38 sekund.

55:22
    Vyloučen Haman (ZNO) - 2 minuty za nedovolené bránění.

51:56
    Domácí tým využívá výhodu pět na čtyři a stav je osm minut před sirénou znovu nerozhodný. Obránce Siklenka vystřelil od modré, ale tento puk ještě Kacetl vyrazil před sebe. Chaosu v brankovišti využili Gregor Hager a CHRISTOPH BRANDNER, který posílá puk za červenou čáru. Asistence: Gregor Hager.

51:19
    Těžké časy pro Znojmo a přesilovka pro domácí. Potrestán je Stehlík (ZNO) - 2 minuty za napadení.

47:50
    Potyčka před brankou Rakušanů! Současně vyloučeni Kanko (ZNO) - 2 minuty za sekání + trest do konce utkání a Lammers (KLG) - 2 minuty za sekání.

44:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo znovu využívá přesilovou hru a jde do vedení! Po střele Petra Kanka doráží puk do poloodkryté branky JAKUB STEHLÍK. Asistence: Petr Kanko.

42:55
    Vyloučen Ratz (KLG) - 2 minuty za podražení.

Utkání v Klagenfurtu přihlíží 4179 diváků.

40:01

V osmadvacáté minutě během přesilové hry vyrovnával Radek Haman a stav po čtyřiceti minutách je tak 2:2. Orli hrají s pátým Klagenfurtem velmi dobrý zápas. Rozhodne třetí třetina?

40:00

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 9. Hundertpfund (Siklenka), 20. Hager (Tenute, Brandner), 52. Brandner (Hager), 63. Lammers (Siklenka, Tenute) - 1. Havlík (Podešva), 28. Haman (Štach), 45. Stehlík (Kanko)

KAC Klagenfurt: Chiodo (Swette) - Siklenka, Furey, Kirisits, Holzer, Ratz, Isopp - Scofield, Koch, Lammers - Brandner, Tenute, Hager - Geier M., Morrison, Geier S. - Piermann, Hundertpfund, Schellander.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) - Stehlík, Hranáč, Pláněk, Štach, Hájek, Vosátko, Trojan - Danton, Šeda, Kanko - Podešva, Haman, Havlík - Lattner, Pucher, Staněk - Komínek, Jarůšek, Bartoš.

Rozhodčí: Fussi, Potocan - Hribar, Piragić