Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Litoměřice
5:4 (0:0, 4:2, 0:2 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 21.12.2011, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

60:40
    Domácí hráči hráli v pěti... jeden šel ovšem střídat, ale rozhodčí i tak trestá lavičku domácích dvěmi minutami, které odpyká Lenc.

54:44
    Přísné vyloučení na obou stranách. Král dostává dvě minuty za držení hole a Evan za vysokou hůl.

51:49
    Mrkvička doslova sekl Petra Horčičku a vyloučení na straně hostí tentokrát konečně bude. Mrkvička si odsedí dvouminutový trest za vysokou hůl.

51:00
    Martinka dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

50:45
    Tak domácí si ve třetí třetině v plném počtu příliš nezahrají. Vyloučen je Martinka na 2 minuty za hrubost.

48:41
    Evan vyhodil puk přes mantinel a hosté mají 7 vteřin dvojnásobnou přesilovku.

47:58
    Parádní šance Pabišky, který střílel z první do růžku, ale Přikryl ramenem vyrazil. Následně do sebe šťouchali Skalický s Dudášem a oba si jdou odpočinout na trestnou lavici. Pokračuje přesilovka hostí.

46:48
    Která končí nepřesnou přihrávkou hostí a na trestnou lavici už míří Martin Belay na 2 minuty za hákování.

43:03
    Trest pro hosty. Jaroslav Vlach zatáhl hokejkou za Belaye a odsedí si za to 2 minuty na trestné lavici.

40:35
    Vyloučen domácí Dudáš a brankář hostí Vošvrda za vzájemnou potyčku. Za hosty odsedí trest Kopic. Pokračuje přesilovka hostí 5na4.

39:26
    Domácí brankář "Bingo" se pokusil vyhodit kotouč, ale vyhodil ho mimo hřiště. Trest odsedí Marek Loskot.

37:57
    Boháč vyloučen na 2 minuty za držení. Velká šance pro Benátky stáhnout náskok domácích.

32:27
    Domácí Boháč vyloučen na 2 minuty za vysoká hůl.

30:03
    Skořepa se snažil zastavit protiakci domácích vedenou Šináglem, ale počínal si nedovoleně. Od rozhodčího vidí 2 minuty za držení.

19:42
    A Evan hákoval jednoho z unikajících útočníků a srovnává tak počet hráčů na ledě.

18:39
    A frustrovaný Jonák následně Evana fauloval a odpočine si tak na trestné lavici na 2 minuty za podražení.

11:39
    Trest pro lavičku domácích, kteří hráli v šesti. Trest odsedí Gengel.

8:34
    A přesilovka i pro domácí. Vyloučen hráč hostí Kopic na 2 minuty za podražení.

3:21
    Vyloučen domácí Slížek na 2 minuty za hákování.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 22. Šinágl (Gengel), 30. Novák (Dudáš), 36. Belay (Novák), 36. Horčička, 66. Loskot - 27. Mrkvička (Král), 35. Skořepa (Vařecha, Klimt), 51. Skořepa, 59. Jech (Vitásek)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Boháč, Kříž, Smetana, Dudáš, Evan, Martinka, Brejčák - Šinágl, Gengel, Belay, Rindoš, Slížek, Kafan, Horčička, Hašek, Lenc, Loskot, Novák, Hlusička
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Jaroměřský, Mrkvička, Niko, Vála, Pabiška, Vitásek, Pavlů - Weiss, Kopic, Vařecha, Jonák, Vlach, Liška, Král, Klimt, Skořepa, Jech, Kouřil, Skalický

Rozhodčí: Pavlovič - Komárek, Špůr