Jindř. Hradec – Kutná Hora 6:1 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 1:2 (kon.) | Nymburk – Trutnov 1:5 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (1:0,1:1,1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 28.12.2011, 18:00 • KaK Aréna Havířov • 2. liga skupina Východ

Konečný výsledek, obzvlášť po druhé třetině moc neodpovídá rozložení sil na ledě, ale hosté ve třetí třetině zabrali a málem si nějaký ten bod vybojovali. Z Havířova se loučím a vám všem přeji úspěšný nový rok 2012. (20:15:28)

60:00

59:40
    Hosté si vybírají oddechový čas.

59:34
    Domácí chytře zavezli kotouč do pásma a vybojovali vhazování vedle Gleicha.

57:54
    Obrovská šance Poruby. Dorážka Pavlačky ale končí jen na tyči!

57:23
    Hosté vyhazují přes všechny čáry a ny případné vyrovnání jim zbývají pouze necelé tři minuty.

56:20
    Domácí se teď místo zklidnění situace připravují vlastními nepřestnostmi o kotouč.

54:32
    Zdráhalův další výborný pokus, Vrba se musel pořádně natáhnout, aby betonem kotouč trefil.

53:11
    Hezká samostatná akce Vydry, jehož pokus Gleich vyrazil.

52:25
    Poruba se snaží o vyrovnání, domácí aktivita trochu poklesla.

50:06
    Matějného tvrdá rána končí v lapačce Vrby - hezký hokejový moment.

49:07
    Robert Najdek trefuje bombou pouze Gleicha.

48:57
    Pavel Zdráhal to zkusil opět mazácky z otočky, Vrba kotouč zachytil.

48:33
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hosté rozehráli přesilovkou kombinaci velmi dobře a odražený kotouč po střele Rudolfa WOLFA vrátil z velkého úhlu do sítě Jan MATĚJNÝ. Druhá asistence Jiří ŠINDELÁŘ.

48:12
    Matějný opět hledal na teč Krayzela, ten tentokrát kotouč nezasáhl.

47:23
    Mario Brezani dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

46:59
    Říčkova bomba minula branku jen o mikrometry.

46:21
    Hosté jsou v plném počtu, kotouč vyhozený přes plexi byl tentokrát tečovaný.

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 17. Říčka (Zientek M.), 25. Maruna (Najdek, Vydra), 42. Pechanec (Potočný) - 39. Krayzel (Matějný, Pavlačka), 49. Matějný (Wolf, Šindelář)

AZ Havířov: Vrba (Daneček L.) - Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Zinetek L., Zientek M. - Klimša, Najdek, Maruna - Sztefek, Potočný, Stránský - Daneček J., Říčka, Pavlas - Brezani, Pechanec, Kraft, Lhotský

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) - Wolf, Khayretdinov, Piskura, Šindelář, Hruzík, Mládenka, Bartošek, Matějný, Krayzel, Pavlačka, Chaloupka, Galgonek, Zdráhal, Vaněk, Ďurica, Seidler, Zuber, Badžo, Kovář, Klimíček

Rozhodčí: Dědek - Trunečka, Kika