Nitra – Poprad 2:4 (kon.) | Skalica – HC Slovan 10:0 (kon.) | Martin – Žilina 3:4 (po s.n.)
Trenčín – Zvolen 5:0 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC´ 05 Banská Bystrica
1:2 (0:0, 0:1, 1:0)
HC Košice
sk Středa 28.12.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Tak nakoniec tento zápas vyhrávajú Košice, keď boli šťastnejší v samostatných nájazdoch, a tak si odvážajú 2 body. Ďakujem za pozornosť, a teším sa na ďalšie zápasy na onlajnoch. Dovidenia (20:30:01)

65:00
    Košice dali gól!
    Hostia vyhrávajú po samostatných nájazdoch, keď rozhodol PETER BARTOŠ.

Za Košice, Michel Miklík, premieňa 0:2.

Za Banskú Bystricu, Lukáš Hvila, nepremieňa 0:1.

Za Košice je to Peter Bartoš, premieňa 0:1.

Začínajú domáci, a to Jarmo Jokila, nepremieňa 0:0.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nerozhodlo sa ani v predľžení, a tak po úprave ľadovej plochy budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:30
    Češík skúšal blafák na Hyláka, ale ten jeho strelecký pokus s námahou zlikvidoval.

63:56
    Miklík mal šancu na protiútok, puk však len odovzdal domácim hráčom.

62:50
    Cebák s Hričinom sa dostali do pásma Košíc, ale Cebák zle prihral, a pri puku tak hostia.

62:00
    Jokila prihral Kútnemu do pásma, ten strieľal z kruhu, jeho strela však smerovala mimo brány Hyláka.

61:00
    Gron sa snažil pretlačiť pomedzi domácich obrancov, to sa mu ale nepodarilo, a tak domáci vyhadzujú puk.

60:27
    Tabečekova strela od modrej, pred bránou niekoľkokrát doráža Zálešák, ale nepodarilo sa mu pretlačiť puk za Chorošuna.

60:01
    Začalo predĺženie.

Dnešné stretnutie sleduje 2078 divákov.

Kedže sa zápas nerozhodol v tretej tretine, tak bude nasledovať 5-minútové predĺženie, ak sa nerozhodne ani v predĺžení, budú nasledovať samostatné nájazdy.