Olomouc – Šumperk 5:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 5:4 (kon.)
Beroun – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Jihlava – Most 2:3 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)

59:01
    Bendík vypálil od modré, ale jeho střela míří mimo tyče.

58:47
    Hradec vyhrál vhazování, ale do útoku míří jen kotouč. V obranné třetině si jej sbírají Medvědi a zakládají útok, ale hosté se ihned dostávají zpět do útoku...

58:08
    Hosté zahrávají zakázané uvolnění.

58:01
    Slipčenko zatím na ledě.

58:01
    Kotouč končí v ochranné síti, vhazuje se před Čechem.

57:40
    Oddechový čas pro domácí.

57:15
    Bláha se dostal do zakončení, ale jeho bekhendová střela nijak nepřekvapila Slipčenka.

56:20
    Hosté se nemohou dostat ze třetiny, Medvědi dobře napadají rozehrávku hostů.

55:38
    Beroun právě vstřelil branku!
    Medvědi vyhráli vhazování a kotouč se dostal na modrou k ROBINOVI MALÉMU, který snižuje náskok hostů. Asistence: David Švagrovský, Ladislav Vlček.

55:35
    Medvědi zkouší střílet ze všech stran, ale Čech je pozorný.

54:37
    Vhazování před Čechem, kotouč končí v rohu kluziště a hosté ihned vyhazují, Medvědi začínají od vlastní branky.

54:09
    Budínský (HKR) dostává 2 minuty za zdržování.

54:05
    Bláha ujel s Kubešem 2 na 1, ale druhý jmenovaný si kotouč nezpracoval a tak útok hostů končí.

53:09
    Hosté zakládají útok, ten ale končí ve středním pásmu.

52:19
    Střela od modré, ale Čech vlastní kotouč a přerušuje hru.

52:14
    Kupec se prokličkoval s kotoučem až do zakončení, ale kotouč končí v moci Čecha.

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 56. Malý (Švagrovský, Vlček) - 9. Tvrdík (Kubeš, Berger), 22. Moskal (Bláha, Budínský)

Medvědi Beroun 1933: Slipčenko (Kareš) - Nedvěd, Barák, Malý, Špelda, Soldán, Jebavý, Rubeš, Sobotka, Žejdl, Kupec, Pavel, Švagrovský, Jonáš, Doležal, Hašek, Poletín, Vlček, Palaščák, Dalecký, Stromko
    Královští lvi Hradec Králové: Čech (Mahdal) - Čížek, Bendík, Roupec, Chmelíř, Čáp, Hendrich, Karlíček, Kubeš, Tvrdík, Berger, Budínský, Bláha, Moskal, Kubica, Záhorovský, Kadlec, Filip

Rozhodčí: Horák - Svoboda, Zavřel