Manisaspor – Orduspor 0:0 (kon.) | Karabükspor – Gençlerbirliği 2:1 (kon.) | Eskişehirspor – Sivasspor 1:1 (kon.)
Antalyaspor – Kayserispor 1:0 (kon.) | Ankaragücü – Besiktas 0:0 (kon.)
Eskişehirspor
1:1 (1:0)
Sivasspor
Neděle 08.01.2012, 15:00Turecká Superliga

Díky remíze oba týmy poskočili o jednu příčku vzhůru. Domácí jsou čtvrtí, hosté sedmí. To je ode mě pro dnešek vše. Napočtenou (16:54:41)

90+2
    Střelec vyrovnávací branky inkasuje žlutou kartu.

90+1
    Sivasspor právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že tři body zůstanou doma, když se po sérii záhadných odrazů dostal míč od Enerama ke střídajícímu RICARDU PEDRIELOVI který překonává Ivesu!

90
    Rozhodčí nadstaví nad rámec dnešního střetnutí tři minuty.

89
    Skrumáž ve vápně domácích, řeší stopeři odkopem.

88
    Hosté měli výhodu rohového kopu. Bez gólového efektu.

87
    Poslední střídání dnešního zápasu. Poslední minutky si zahraje Karadeniz, střídá Yildize.

84
    Rozhodčí znovu sahá do kapsy pro kartu. Zblízka žlutý kartonek vidí Karakas.

82
    Je tu poslední střídání v dresu Sivassporu. Místo Kilice si zahraje Ozkara.

78
    Zákrok vysokou nohou na dalšího českého hráče. Tentokrát registrujeme kopačku v obličeji Rajnocha.

77
    Rozhodčí nechce, aby se mu stalo to, co v prvním poločase a přestává žlutými kartami šetřit. Další napomenutí sbírá Konuk.

76
    Střelu ze standartní situace blokuje zeď.

75
    Solmaz dostává první žlutou kartu domácích. Navíc je tu zajímavá standartka pro hosty.

73
    Rajnoch teď může být moc rád, že nedostal žlutou kartu za zápasnický chvat, kterým skolil protihráče.