Manchester City – Manchester Utd. 2:3 (kon.) | Sheffield Wedn. – West Ham 1:0 (kon.)
Manchester City
2:3 (0:3)
Manchester United
Neděle 08.01.2012, 14:00FA Cup

Dnes jsme mohli sledovat velmi atraktivní utkání, které nám přineslo spoustu branek a diváka muselo bavit! Mezi sebou si to rozdali dva věční rivalové z Manchesteru. Z dnešního zápasu vyšel vítězně Manchester United, o góly se postaral Welbeck a Rooney, Rooney skóroval dokonce dvakrát, oba góly proměnil hlavou. Po prvním poločase to vypadalo, že je o zápase rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Domácím se vydařilo střídání, které posílilo jejich hru. A hned ve čtyřicáté osmé minutě skóroval Kolarov. Naopak Fergusonovi se střídání nepodařilo, ze hry odešel Nani, kterého nahradil Scholes a právě Scholes se dopustil chyby, po které skóroval Agüero. V posledních dvaceti pěti minutách měli domácí hráči spoustu šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Podle mého názoru si po dnešním výkonu zaslouží ,,nálepku,, hráč zápasů Lindegaard, který svými briliantími zákroky zabránil dalším inkasovaným gólům. (16:13:46)

90+3
    Domácí hráči zahrávali rohový kop, před Lindegaardovu svatyni přiběhl i Pantiliman, kterému se podařilo hlavičkovat, ale jeho střele scházela přesnost.

90+3
    Lindegaard předvedl vynikající zákrok, kterým zabránil třetímu inkasovanému gólu!

90+3
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop z velmi výhodné vzdálenosti.

90+2
    Žlutou kartu za nedovolený obranný zákrok uviděl Ferdinand.

90
    Sudí Foy nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Scholes přenesl míč na pravou stranu, kde se mu nabídl Jones. Rudí ďáblové kombinují na soupeřově polovině a čekají na chybu, ze které by mohli těžit.

88
    Savic potřebuje po střetu s Evrou ošetřit.

86
    Domácí si dokázali vytvořit obrovský tlak před Lindegaardovou svatyní! Lindegaard a jeho spoluhráči několikrát museli hasit šance domácích hráčů, kteří způsobili v pokutovém území zmatek a zahráli hostujícím hráčům na nervy!

83
    Poslední střídání na straně domácích. Hrací plochu opustil Nasri, nahradil ho Hargreaves.

83
    Důležitý obranný zákrok předvedl Jones, který svým tělem zabránil vyrovnávajícímu gólu. Domácí hráči se dožadovali penalty, přesvědčovali sudího, že Jones zahrál rukou.

81
    Do konce zápasu zbývá necelých deset minut. Podaří se hostům vstřelit pojisťující gól? Nebo domácí hráči vstřelí vyrovnávací branku?

79
    Citizens moc dlouho míč na svých kopačkách neudrželi, a tak zaútočit mohou opět rudí ďáblové.

79
    Domácí hráči získali výhodu autového vhazování a zapojili do hry Pantilimana.

77
    Domácí hráči se zatáhli na svoji polovinu a snaží se před Devils ubránit.

76
    Milnerův centr na zadní tyč způsobil rozruch před Lindegaardovou brankou, naštěstí pro hosty z této nadějné akce nic nebylo.

75
    Hrací plochu opouští autor druhého gólu Welbeck, nahrazuje ho Anderson.

74
    Hostující hráči drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco, co by jim přineslo ovoce v podobě čtvrtého gólu.