Třinec – Liberec 1:0 (kon.) | Litvínov – K. Vary 4:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Motor ČB 3:0 (kon.) | Slavia – Zlín 2:1 (po pr.) | Sparta – Plzeň 4:3 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 17.01.2012, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Tipsport extraliga

51:17
    Lukáš Květoň (CEB) si počínal nedovoleně a odsedí si menší trest. Boleslav je o mílový krok blíže ke třem bodům. Budějovicím zápas uniká.

35:41
    K Žabkovi na trestné na 2 minuty přisedne kamarád. Je jím Zdeněk Bahenský (MBL) - nedovolené bránění .

32:34
    Tlak Bruslařů rezultuje ve faul soupeře. Na trestnou lavici usedá Aleš Kranjc (CEB).

28:44
    Ajaj, pro Boleslav přituhuje. Dalším provinilcem proti pravidlům je Darrell Hay (MBL) - 2 minuty za zdržování hry.

28:16
    Milan Mikulík (MBL) dostává 2 minuty za podražení. Jeho spoluhráč Boris Žabka asi cosi nevybíravého řekl sudímu, a tak inkasuje desetiminutový osobní trest.

24:50
    Zdeněk Bahenský (MBL) svého soupeře držel a jediný střelec utkání si tedy odsedí menší trest.

15:11
    Tomáš Mertl (CEB) daruje Boleslavi dvojnásobnou přesilovku, jež bude trvat 43 sekund. Inkasuje 2 minuty za nedovolené bránění.

13:54
    Druhá přesilovka pro Bruslaře. Lukáš Květoň (CEB) vyloučen za hákování.

05:25
    Sám Roman Pšurný (CEB) putuje na trestnou lavici - 2 minuty za vysokou hůl.

02:20
    Všechno to má přirozený výsledek. Martin Rýgl (MBL) inkasuje menší trest za držení protihráče.

David Bohata

Branky a nahrávky: 17. Bahenský (Žabka), 35. Balaštík (Hay, Čutta), 41. Tomas (Nouza)

BK Mladá Boleslav: Valent (Hübl) - Baldwin, Drábek, Rýgl, Čutta, Hay, Mozík, Chaloupka, Žabka - Tomas, Výborný, Nouza - Mikulík, Podkonický, Balaštík - Goertzen, Cetkovský, Bahenský - Stieler, Demel, Jiránek
    Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) - Ptáček, Kolarz, Novák, Němeček, Kranjc, Mikuš, Vydarený - Gulaš, Sailer, Pšurný, Šimánek, Kuchejda, Marek, Kašpařík, Květoň, Burian, Červený, Švihálek, Langhammer, Mertl

Rozhodčí: Husička, Souček - Hlavatý, Tošenovjan