Liberec – Olomouc 5:0 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 5:4 (kon.) | Plzeň – Sparta 5:4 (po pr.)
HC Kladno – Třinec 1:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:0 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 2:1 (po s.n.)
K. Vary – Jihlava 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Znojmo 8:3 (kon.) | Pardubice – Zlín 7:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 19.01.2012, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Domácí dnes zcela jasně ovládli zápas a získávají tak tři body za přesvědčivou výhru 7:1. Hezký zbytek večera všem dnešním čtenářům přeje Marek Votke. (19:59:39)

60:00

59:43
    Pardubice právě vstřelily branku!

Poslední hřebíček do rakve zatloukl po krásné přesilovkové spolupráci na jeden dotek JIŘÍ PŮHONÝ. Asistence: Nosek, Jaroslav Moučka.

58:58
    Zlín se vlastním oslabení dostal až před Langhamra, ale nyní se hraje zase na druhé straně.

57:57
    V závěru utkání si ještě domácí zahrají v početní výhodě. Patrik Urbanec dostal dvě minuty za faul loktem.

57:20
    Pardubický postup na zlínskou branku teď překazil ofsajd.

57:00

56:52
    Zakázané uvolnění Zlína.

56:19
    Pardubice ve čtyřech.

56:14
    Nyní se sice dostali hosté do útočného pásma, ale co nevyřeší Pardubičtí hráči, vyřeší brankář Langhamer.

55:40
    Zlín sice hraje přesilovku pět na tři, ale je naprosto neškodný. Pardubice se v klidu brání.

55:00
    Zlín teď bude hrát minutu a třicet tři vteřin dvojnásobnou přesilovku. Za vysokou hůl míří za katr Ladislav Havlík.

54:33
    Jiří Půhoný (PCE) podrazil protihráče a vysloužil si dvě minuty.

54:19
    Rozhodčí signalizuje trest, Zlín hraje v šesti bez brankáře.

53:04

52:49
    Pardubice opět v útočném pásmu.

52:08

51:47
    Tvrdou ránu Havlíka od modré vyrazil Petr Zavadil svým pravým betonem.

51:04
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Jan Zdráhal (PCE) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 1. Nosek (Starý, Moučka J.), 19. Moučka J. (Půhoný), 20. Nosek (Zdráhal, Půhoný), 26. Moučka J., 30. Moučka J. (Nosek, Půhoný), 39. Poulíček (Březina, Moučka P.), 60. Půhoný (Nosek, Moučka J.) - 49. Hrazdíra (Kučera)

HC Dynamo Pardubice: Langhamer (Horáček) - Beneš, Zdráhal, Škvor, Červený, Moučka "A", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Bureš, Vachutka, Březina, Lenoch "C", Starý, Nosek, Křečan, Havlík, Poulíček, Řezníček
    Berani Zlín: Rozum (Zavadil) - Urbanec, Řezáč, Janota, Kundera "A", Buchta, Skočík, Kovařík, Strojil, Haloda "A", Finsterle, Matula, Talán, Popelka, Janeba, Burša, Sedláček, Zábojník "C", Hrazdíra, Kučera

Rozhodčí: Vampola - Kis, Prchal.