Liberec – Olomouc 5:0 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 5:4 (kon.) | Plzeň – Sparta 5:4 (po pr.)
HC Kladno – Třinec 1:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:0 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 2:1 (po s.n.)
K. Vary – Jihlava 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Znojmo 8:3 (kon.) | Pardubice – Zlín 7:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 19.01.2012, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Langhamer (Horáček) - Beneš, Zdráhal, Škvor, Červený, Moučka "A", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Bureš, Vachutka, Březina, Lenoch "C", Starý, Nosek, Křečan, Havlík, Poulíček, Řezníček

PSG Zlín: Rozum (Zavadil) - Urbanec, Řezáč, Janota, Kundera "A", Buchta, Skočík, Kovařík, Strojil, Haloda "A", Finsterle, Matula, Talán, Popelka, Janeba, Burša, Sedláček, Zábojník "C", Hrazdíra, Kučera

Rozhodčí: Vampola - Kis, Prchal..

Oba týmy se již připravují na ledové ploše.

00:01

00:30
    Pardubice právě vstřelily branku!

Domácí jdou bleskurychle do vedení! V útočném pásmu si do volného prostoru najel TOMÁŠ NOSEK a zakončil přesně - 1:0. Asistence: J. Moučka, Starý.

01:56
    Nyní jsou aktivnějším týmem hosté a snaží se vyrovnat skóre.

02:32
    Adam Chmelař (PCE) dostává dvě minuty za sekání.

03:19
    Puk kontrolují domácí. Březina ulovil kotouč a prověřil Rozuma.

03:51
    Zlín se nyní přece jen usazuje v útočném pásmu.

04:32

04:49
    Jan Škvor z ostrého úhlu pálí do tyče zlínské klece!

05:34
    V útočném pásmu opět usazeni domácí.

06:09
    Zblokovaná střela Řezníčka jen těsně míjí Rozumovy betony.

06:54
    Zakázané uvolnění na straně domácího celku.

07:08
    Patrik Moučka ze středního pásma nyní nahozením vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.

07:43
    Adam Chmelař se nyní šikovně dostal přes obránce do útočné třetiny, ale jeho snaha nahrát kotouč spoluhráči nebyla nic platná.

08:30
    Bekhendové nahození Ladislava Havlíka kontroluje Kevin Rozum

09:14
    David Březina ostře pálil z pravého kruhu a gólman Zlína jen tak tak vytěsnil betonem!

10:14
    Další přesilovka pro hosty. Ondřej Starý hákoval a bude dvě minuty odpočívat.

10:49
    Tvrdý příklep Lukáše Buchty kontroluje Langhamer.

11:28
    Domácí vyhazují.

11:51
    Pardubice s pukem na hokejkách šetří vteřiny.

12:14

12:51
    Jaroslav Moučka se nadvakrát snažil překonat Rozuma, ale ten byl pozorný a druhou branku nedovolil.

13:53
    Kristián Kučera se v úniku dva na jednoho rozhodl pro samostatno práci, ovšem pálil nad pardubickou branku.

14:36
    Zlín zatlačil svého soupeře do jeho obranné třetiny a dostává jej pod tlak.

15:18
    Nyní už na puku opět domácí a jejich útok vyústil až v střelu Petra Beneše. Tu ale brankář Zlína kryje.

16:01
    Po sérii odrazů před prázdnou brankou promáchl Jaroslav Moučka!

16:39
    Zakázané uvolnění domácích.

16:53
    Dominik Matula z mezikruží doslova napálil puk do Marka Langhamera, ten však v pohodě kotouč vyrazil.

17:34
    Zlín je teď ve vlastním útočném pásmu velmi aktivní.

18:58

Znenadání se za brankou Zlína objevil Jiří Půhoný, nahrál puk na modrou, kde se do něj opřel JAROSLAV MOUČKA a nedal Rozumovi šanci! Asistence: Půhoný.

19:21

Zdráhal obdržel od Jiřího Půhoného přihrávku do mezikruží, kde se následně opřel do kotouče a jeho odraz od Rozumovy výstroje si pohlídal TOMÁŠ NOSEK, který tak svým druhým gólem upravil na 3:0. Asistence: Zdráhal, Půhoný.

20:00

Záčátek i konec první třetiny byl opravdu zajímavý! Po půl minutě se do puku opřel Tomáš Nosek a jeho pokus znamenal vedení 1:0 pro domácí. Poté Zlín docela vyrovnal hru, ale závěr, jak jsem již předznamenal patřil opět domácím. Příklep Jaroslava Moučky a dorážka Tomáše Noska zařídili pardubické vedení o tři branky.

20:01

20:56
    Oba týmy vstoupily do druhého dějství opravdu aktivně! Akce střídá akci.

22:16
    Michal Křečan nahodil puk do útočné třetiny a jeho spoluhráči nyní drží Zlín pod tlakem.

23:45
    David Vachutka svižně proklouzl před Rozuma, ten ale vystihl jeho pokus vystřelit mezi betony a přerušil hru.

24:04
    Pardubice nadále drží útočné pásmo. Jeden ze zlínských plejerů se snažil vyvézt puk ven, ale ukázková žabička ala Petr Čech Ondřeje Starého nadále drží domácí před modrou čarou.

25:33

Po spolupráci v útočném pásmu se k odraženému kotouči dostal JAROSLAV MOUČKA a zvýšil na 4:0. Bez asistence.

26:28
    Přesilovku si zahrají také Pardubice. Michal Popelka obdržel dvě minuty za sekání.

26:36
    Střelu Jana Zdráhala od modré čáry si v klidu pohlídal Kevin Rozum.

27:22
    Zlín se po sérii přihrávek domácích konečně osvobozuje.

27:51
    Puk opět za brankou Marka Langhamera.

28:28

28:56
    Patrik Moučka ve vyložené šanci v mezikruží nepřekonal Rozuma!

28:54
    Michal Popelka (ZLN) opět usedne na trestnou lavici. Tentokráte za hákování.

29:46

Domácí svou přesilovku excelentní spoluprací využili. Jiří Půhoný od modré čáry nahrál puk do rohu na Tomáše Noska a ten předal svižně na druhou stranu JAROSLAVU MOUČKOVI, který z první trefuje přesně! Asistence: Nosek, Půhoný.

29:46
    Po pátém gólu domácích opouští zlínskou branku Kevin Rozum a nahradí jej Petr Zavadil.

31:35
    Střelu dnes třígólového Jaroslava Moučky kontroluje Petr Zavadil a připisuje si tak první zásah.

32:24
    Ve skrumáži před pardubickou brankou se nejlépe zorientoval Marek Langhamer a přerušil hru lapačkou.

32:36
    Jan Škvor (PCE) dostává dvě minuty za sekání.

33:42
    Pardubice vyhazují přes všechny čáry.

34:09
    Střelu zápěstím od Patrika Urbance v klidu kryje pardubický brankář.

34:35

34:45
    Zakázané uvolnění Pardubic.

35:12
    Jaroslav Moučka už mířil do prázdné branky a schylovalo se k jeho čtvrté brance, ale Petr Zavadil neskutečně vytáhl puk hokejkou na poslední chvíli!

36:48
    Zakázané uvolnění celku PSG Zlín.

37:24
    K puku se před Markem Langhamrem dostal osamocený Hrazdíra, ale pardubický brankář byl pozorný.

38:08

Po sérii přihrávek se svižnou ranou z mezikruží prosadil PATRIK POULÍČEK - 6:0. Asistence: Březina, Patrik Moučka.

39:12
    Pardubicím zdá se šestigólový náskok nestačí. Nadále útočí a jejich soupeř je opravdu velmi frustrovaný.

39:43
    Tomáš Nosek (PCE) dvě minuty - nedovolené bránění.

40:00

40:01

40:58
    Zlín si do poslední třetiny přinesl přesilovku a na hře je to vidět. Pardubice zatím nic moc nepředvádí.

41:42

42:18
    Po chybě hostujícího obránce se v mezikruží před zlínskou klecí dostal Jaroslav Moučka, neměl však mnoho času, a tak nezakončil ideálně.

43:18
    Pardubice se dostávají do hry a Zlín je tak opět pod tlakem.

43:57
    David Vachutka se před Zavadilem marně natahoval po kotouči, aby jej usměrnil do klece!

44:32
    Pardubice si zahrají přesilovku. Lukáš Zábojník dostává dvě minuty za podražení.

45:05
    Pardubice nadále pokračují v aktivní hře a drží se v útočném pásmu.

45:55
    Nahození Petra Beneše končí na levém betonu Zavadila.

46:31

46:50
    S pukem teď ve své třetině míchal Zlín, ale Pardubičtí hráči hrají dnes v obrovské pohodě a kotouč je zase jejich.

47:47
    Patrik Lenoch v útočném pásmu protlačil kotouč na Davida Vachutku, ale jeho střelu kryje Zavadil.

48:24
    Zlín právě vstřelil branku!

Hostující hráči se přece jen dočkali. Kristián Kučera nevěděl co s kotoučem, tak jej nahodil na Marka Langhamera, ten nechytil ideálně, puk se od něj odrazil a pro dojíždějícího DAVIDA HRAZDÍRU nebyl problém usměrnit ho za záda pardubického brankáře. Asistence: Kučera.

50:08
    Za podražení dostává dvě minuty Michal Janota (ZLN).

50:44
    Pardubice se z obdržené branky rychle oklepaly a už zase útočí na zlínskou klec.

51:04
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Jan Zdráhal (PCE) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

51:47
    Tvrdou ránu Havlíka od modré vyrazil Petr Zavadil svým pravým betonem.

52:08

52:49
    Pardubice opět v útočném pásmu.

53:04

54:19
    Rozhodčí signalizuje trest, Zlín hraje v šesti bez brankáře.

54:33
    Jiří Půhoný (PCE) podrazil protihráče a vysloužil si dvě minuty.

55:00
    Zlín teď bude hrát minutu a třicet tři vteřin dvojnásobnou přesilovku. Za vysokou hůl míří za katr Ladislav Havlík.

55:40
    Zlín sice hraje přesilovku pět na tři, ale je naprosto neškodný. Pardubice se v klidu brání.

56:14
    Nyní se sice dostali hosté do útočného pásma, ale co nevyřeší Pardubičtí hráči, vyřeší brankář Langhamer.

56:19
    Pardubice ve čtyřech.

56:52
    Zakázané uvolnění Zlína.

57:00

57:20
    Pardubický postup na zlínskou branku teď překazil ofsajd.

57:57
    V závěru utkání si ještě domácí zahrají v početní výhodě. Patrik Urbanec dostal dvě minuty za faul loktem.

58:58
    Zlín se vlastním oslabení dostal až před Langhamra, ale nyní se hraje zase na druhé straně.

59:43

Poslední hřebíček do rakve zatloukl po krásné přesilovkové spolupráci na jeden dotek JIŘÍ PŮHONÝ. Asistence: Nosek, Jaroslav Moučka.

60:00

Domácí dnes zcela jasně ovládli zápas a získávají tak tři body za přesvědčivou výhru 7:1. Hezký zbytek večera všem dnešním čtenářům přeje Marek Votke. (19:59:39)

Marek Votke

Branky a nahrávky: 1. Nosek (Starý, Moučka J.), 19. Moučka J. (Půhoný), 20. Nosek (Zdráhal, Půhoný), 26. Moučka J., 30. Moučka J. (Nosek, Půhoný), 39. Poulíček (Březina, Moučka P.), 60. Půhoný (Nosek, Moučka J.) - 49. Hrazdíra (Kučera)

HC Dynamo Pardubice: Langhamer (Horáček) - Beneš, Zdráhal, Škvor, Červený, Moučka "A", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Bureš, Vachutka, Březina, Lenoch "C", Starý, Nosek, Křečan, Havlík, Poulíček, Řezníček
    Berani Zlín: Rozum (Zavadil) - Urbanec, Řezáč, Janota, Kundera "A", Buchta, Skočík, Kovařík, Strojil, Haloda "A", Finsterle, Matula, Talán, Popelka, Janeba, Burša, Sedláček, Zábojník "C", Hrazdíra, Kučera

Rozhodčí: Vampola - Kis, Prchal.