PZ Kladno – Olomouc 1:11 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:10 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vsetín 3:2 (po s.n.) | Liberec – Třinec 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 4:2 (kon.)
Chomutov – Zlín 3:2 (po s.n.) | Plzeň – Písek 5:2 (kon.) | HC Kladno – Jihlava 5:3 (kon.)
Pardubice – Havířov 6:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 0:0 (odl.)
Královští lvi Hradec Králové
4:10 (0:4, 3:3, 1:3)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 21.01.2012, 12:00Extraliga staršího dorostu

55:40
    Dominika Rudla stihl menší trest za vysokou hůl, takže domácí dostanou další možnost zkorigovat skóre.

44:51
    Vzápětí budou hrát Vítkovice další oslabení. Jakub Illéš - 2 minuty za podražení.

42:23
    Lukáš Klok (VIT) si za podražení odsedí dvě minuty za katrem. Přesilovka pro Hradec.

33:53
    Jakub Illéš úplně zbytečně dohrál Davida Voříška a zchladí si hlavu na dvě minuty za faul loktem. Přesilovka pro změnu pro Hradec.

31:31
    Hradec navíc bude hrát v oslabení, Matěj Suk si odsedí dvě minuty za faul kolenem.

09:15
    Domácí tým dostane možnost vrátit se do zápasu v přesilové hře. Jan Štencel - 2 minuty za nedovolené bránění.

05:30
    Hradec se znovu ocitl pod velkým tlakem a důsledkem je vyloučení. Daniel Souček si odpyká menší trest za vražení na hrazení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 27. Šeda (Nedvídek, Procházka), 35. Srpek (Dostálek, Drašnar), 40. Jebavý (Šeda, Štědrý), 45. Procházka - 3. Churý (Ollender), 6. Ollender, 8. Škutchan (Rimmel), 12. Illéš (Churý, Ollender), 28. Tomi (Sysala, Kafka), 29. Tomi (Sysala), 30. Churý (Ollender), 42. Ballner, 54. Ballner (Rimmel), 57. Ballner (Rimmel)

Královští lvi Hradec Králové: Šivel (od 12. Hak) – Vácha, Skála, Suk, Konečný, Voříšek, Rejl, Štědrý, Souček – Ouzký, Malinský, Pilař, Jebavý, Drašnar, Dostálek, Šeda, Srpek, Procházka "C", Šeps, Nedvídek, Klemenc. Trenér: Pavel Táborský.
    HC Vítkovice Ridera: Mizera (Svoboda) – Puzič, Charvát, Štencel, Klok, Černín "C", Pop, Rudl – Ballner, Tomi, Churý, Rimmel, Kovář, Česlík, Illéš, Škutchan, Kafka, Klapetek, Ollender, Sysala. Trenér: Pavel Hulva.

Rozhodčí: Kareš – Plch, Holeček.