Hr. Králové – Kobra 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 6:2 (kon.) | Litoměřice – Klatovy 1:4 (kon.)

59:15
    Jeden z Valachů nyní těsně přestřelil klec.

59:09
    Domácí nastupují na led v šesti, budou hrát bez brankáře.

59:09
    Vsetín si po obdržené brance bere oddechový čas.

59:09
    Přerov právě vstřelil branku!
    MATĚJ MÁLEK ujel Vsetínským a svůj brejk zakončil blafákem mezi Hromadovy betony. Bez asistence.

58:25
    Přerov se do útoku netlačí, pravděpodobně mu bod bude stačit. Vsetínští si na opačné straně vytváří velký tlak. Jejich hra ale postrádá nápad, i přes to ale na přerovskou klec střílí ze všech stran.

57:32
    Žlutozelení jsou v plném počtu.

56:50
    Šikovnou příležitost si vypracoval domácí Klímek, jeho střela ale směřovala přesně do brankářovy lapačky.

55:47
    Medvedev je zpátky na ledě. Vsetín ve čtyřech.

55:32
    Valaši jdou do tří! Koutník se provinil sekáním a jde si odsedět svůj dvouminutový trest.

53:47
    Přerov nyní dostává příležitost jít znovu do vedení. Za hákování si na dvě minuty odpočine Medvedev (VSE).

53:41
    Vsetín vstřelil branku!
    Valaši zásluhou SERGEJE ŠUNKOVA srovnávají stav utkání na 3:3. Uvidíme, zda se některému z týmů podaří v posledních minutách uzmout jeden bod navíc. Asistence: Petr Hradil, David Vítek.

52:00
    Omlouváme se za výpadek v online přenosu, Na Lapači máme drobné problémy s připojením k internetu.

47:50
    Martin Koutník (VSE) hrubost. Ondřej Chovanec (PRE) - sekání.

47:01
    Přerov přeřadil z útočného hokeje na obranný. Vsetínští zkoušejí nahazovat puky před Sklenáře. Ale ten je zatím velice pozorný.

45:26
    Daniel Kostina (PRE) jede na trestnou, jelikož jeho tým dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

45:00
    David Vítek (VSE) - vražení na hrazení.

44:20
    Domácí si dovedou vytvořit velké šance, ale chybí jim důsledná koncovka nebo příliš mnoho kombinují.

Michal Kubáň

Branky a nahrávky: 12. Šunkov (Žábčík, Vítek), 24. Vítek (Hradil, Šunkov), 54. Šunkov (Hradil, Vítek) - 5. Řezáč (Javora), 5. Kvapil, 22. Vaněk P. (Kocan), 60. Málek M.

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Krkoška) - Kubo, Šimon, Valentík, Daněk, Štrbík, Medvěděv, Šunkov, Klimek, Koutník, Tyralík, Kývala, Žabčík, Hradil, Zbranek, Vítek, Studený, Horák, Báchor, Kašev
    HC ZUBR Přerov: Sklenář (Loučka) - Vávra, Málek, Drábek, Malínek, Vaněk, Halla, Řezáč, Kostina, Loupal, Kvapil, Adámek, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Tomeček, Chovanec