Poprad – Nitra 3:4 (kon.) | Zvolen – Trenčín 2:3 (po s.n.) | Žilina – Martin 4:3 (kon.)
HC Slovan – Skalica 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 1:2 (kon.)
po s.n.
HKM Zvolen
2:3 (0:0, 0:1, 2:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 27.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Zápas je na konci, Zvolenčania zaslúžene prehrali toto stretnutie, keďže ich výkon nebol oslnivý. Hosťom stačilo hrať si svoju hru na protiútoky, občas pohroziť po chybe obrany súpera. Jakub Gašparovič teda rozhoduje tento zápas a Trenčín si domov vezie 2 body. Doma ostáva len jeden, Trenčania znižujú náskok Zvolena v tabuľke na štyri body. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:29:17)

65:00
    Trenčín dal gól!
    Rozhodujúci nájazd premieňa teda JAKUB GAŠPAROVIČ.

Vladislav Baláž nastreľuje len hornú žŕdku ! 1:2.

Gašparovič našiel medzeru medzi betónmi Škrečka ! 1:2.

Brabenec pomalým blafákom nepremieňa svoj nájazd. 1:1.

Tybor prekonal Škrečka strelou nad vyrážačku. 1:1.

Otčenáš oklamal pohybom Kováča a dáva gól. 1:0.

Pardavý blafákom neprekonáva fantastického Škrečka ! 0:0.

Samostatné nájazdy začínajú.

Prvý v sérii samostatných nájazdov začne hráč Trenčína.

Budú nasledovať samostatné nájazdy, predĺženie veľa vzruchu neprinieslo. Čakáme už len na rolbu.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:14
    Sojčíkova aktivita končí znova na Škrečkovi, ten jeho strelu chytá.

63:58
    Ján Mucha chvíľu ležal na ľade, no našťastie odkočuloval po vlastných na striedačku.

63:28
    Zvolen len nahadzuje puky, nevie sa dostať cez stred ľadovej plochy pred bránku, čakajú na chyby súpera.

62:34
    Lukáš Škrečko chytá špičkou betónu pokus Matúša Vizváriho, Škrečko zachránil svoj tím od prehry v predĺžení.