Hr. Králové – Kobra 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 6:2 (kon.) | Litoměřice – Klatovy 1:4 (kon.)
Vsetín – Přerov 3:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
HC Kobra Praha
Pátek 27.01.2012, 15:00Liga juniorů

Kobra nakonec přestála tlak domácích a odváží si z hradeckého stadionu překvapivé a velmi cenné dva body. Hradci Králové se tak o další velký kus vzdaluje baráž o extraligu. Příjemný zbytek večera. (17:22:17)

53:44
    Další trest pro Kobru Praha za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Lukáš Koiš.

50:35

48:35
    Trest pro Kobru za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Martin Pikl.

44:55
    Oba týmy hrají v plném počtu.

42:55
    Daniel Filip (HKR) - 2 minuty za vysokou hůl, Kadri Presheva (KOB) - 2 minuty za podražení. 4 na 4

42:45
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí jsou zase zpátky v nejtěsnějším kontaktu. Střelu MICHALA BRIDY Nechvátal neudržel a následně si puk sám hodil za brankovou čáru - 2:3. Asistence: Pavel Hlavatý.

42:13

40:13
    Jiří Tuček (KOB) - 2 minuty za sekání. 4 na 4

40:01

Zatím se pokračuje v podobném duchu jako na začátku utkání. Hradečtí jsou pány ledu, ale jako by jim za nepříznivého stavu chyběl klid v zakončení. Nicméně pro ně ještě není nic ztraceno. Rozhodčí si stále vybírá zákroky na odpískání jakýmsi nahodilým způsobem a kromě pár hráčů už musel být lékařkou ošetřen i čárový rozhodčí.

Třetí třetina začne přibližně v 16:43.

40:00
    Marek Voženílek (HKR) - 2 minuty za nedovolené bránění.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 24. Hlavatý (Půlpán), 43. Brida (Hlavatý) - 4. Havel (Štulc), 9. Michalů (Maciboba), 29. Svoboda (Havel, Presheva)

Královští lvi Hradec Králové: Kolbaba (Vyčítal) – Karlík, Voženílek, Bujňák "C", Kováč, Pilař, Zet, Komárek, Pánek – Knotek, Filip, Hlavatý – Barbora, Hradecký, Světlík – O. Vlček, Ropický, Zítka – Nový, Půlpán, Brida. Trenér: Miloš Říha ml.
    HC Kobra Praha: Nechvátal (Švehla) – Havel "C", Svoboda, Morávek, Topolczan, Maciboba, Kacafírek, Lacina, Schauer, Štulc, Tuček, Kostka, Presheva, Mráz, Malý, Sládek, Michalů, Král, Šoltés, Koiš, Pikl. Trenér: Rudolf Dlouhý.

Rozhodčí: Třasák – Machač, Novák.