HC LERAM Orli Znojmo
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
HK Acroni Jesenice
Pátek 27.01.2012, 19:15 • Zimní stadion Znojmo • bet-at-home ICE Hockey League

Po jasné dominaci na ledě ve všech třetinách se domácím podařilo porazit Jesenici 4:1 a získat tak cenné dva body. Příjemný zbytek večera z oslavující arény a brzy napočtenou. (21:33:11)

60:00

59:48
    Hosté se snaží o poslední vzdor.

58:48
    Vyloučeni Pusa (JES) - 2+2 minuty za faul loktem. Současně Šeda (ZNO) 2 minuty za hrubost a Danton (ZNO) - 2+2 minuty plus deset minut osobního trestu za hrubost.

58:48
    Na ledě se strhla pravá bitka! Domácí Mike Danton se zastával Šedy a agresoru Antti Pusovi pořádně "vyklepal" kožich.

58:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Po překrásném úniku udělal nádhernou kličku JAN LATTNER, který tak pojišťuje vedení domácích. Asistence: David Hájek, Jan Trojan.

58:08
    Hosté vrhli vše do útoku, domácí se ale zatím brání.

57:29
    Bořutovu střelu od modré Fikrt taktéž uklidil do lapačky.

56:42
    Kacetl proti střele od modré vytáhl velice hbitou lapačku, za což sklidil veliký potlesk od domácích fanoušků.

56:07
    Jesenice se snaží zvrátit stav utkání, domácí ale dobře brání.

54:39
    Beroun ujel do samostatného nájezdu, ale vracející se hráč Jesenice mu skočil pod nohy a puk na poslední chvíli vypíchl!

54:10
    Ankerst ujel, ale nedokázal Pusovi přihrát včas a puk skončil v Kacetlově náruči.

53:39
    Orli se hrnuli do útoku, Adam Havlík ale nestihl zabrzdit a najel do Fikrta.

52:27
    Současně vyloučeni Kuralt (JES) - 2+2 minuty za hrubost a Škadra (ZNO) - 2+2 minuty za hrubost. Hra pokračuje 5/5.

52:11
    Vhazuje se ve středním pásmu, domácí jsou jasně dominujícím celkem.

51:29
    Štach si nabruslil přes celé hřiště a vystřelil, Fikrt jeho střelu nezachytil, puk ale mířil těsně mimo tři tyče.

50:38
    Orli se usadili před Fikrtem.

49:17
    Po dlouhém zkoumání videorozhodčími byl gól z mezikruží ADAMA HAVLÍKA uznán! Asistence: Peter Pucher, Martin Podešva.

48:22

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 24. Šeda (Podešva, Štach), 43. Staněk (Danton), 50. Havlík (Pucher, Podešva), 59. Lattner (Hájek, Trojan) - 30. Pusa (Ankerst)

HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Čiliak) - Stehlík, Hranáč, Pláněk, Štach, Bořuta, Škadra, Hájek, Sova - Danton, Haman, Staněk - Podešva, Šeda, Havlík - Beroun, Pucher, Kanko - Trojan, Bartoš, Lattner.
    HK Acroni Jesenice: Fikrt (Sand) - Pretnar, Magovac, Grahut, Erman, Tošič, Rakovič, Berlisk - Židan, Hafner, Manfreda - Pusa, Ankerst, Bendik - Kuralt, Dolinšek, Berčič - Brus, Zajšek, Sodja.

Rozhodčí: Gebei, Jelinek - Nagy, Nemeth