Technika Brno – Nymburk 4:3 (po pr.) | Břeclav – Trutnov 5:4 (po s.n.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 0:3 (kon.) | Kutná Hora – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Prostějov – Vsetín 5:2 (kon.) | Havířov – Přerov 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (po s.n.)
Řisuty – Děčín 1:4 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Sokolov – Bílina 9:3 (kon.)
Milevsko – Jablonec n/N 6:2 (kon.) | Lev Benešov – Kobra 4:5 (kon.)
po s.n.
HC Lvi Fosfa Břeclav
5:4 (2:2, 1:2, 1:0)
HC Trutnov
Středa 01.02.2012, 18:00 • Alcaplast aréna, Břeclav. www.tereza-breclav.cz • 2. liga skupina Střed (ČR)

Konec zápasu. (20:35:08)

65:00
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Václav Truhlář vystřelil Břeclavi dva body.

Václav Truhlář blafákem vystřelil Břeclavi dva body!

Březina se trefil přesně do Chvátalova břicha!

Marek Papp nezvedl puk nad Bieglůb beton.

Šimoníček trefil tyč!

A Popolanský vykoupal Biegla a zakončil také mezi betony!

Za domácí Popolanský.

Luštinec se trefuje mezi nohy.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení gól nepadl, přestože hosté hráli dvouminutovou a domácí minutovou přesilovku. Dojde tak na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Vyrovnaný zápas dospěl do prodloužení. Břeclav byla ve třetí třetině lepší, ale neproměnila dvojnásobnou přesilovku a trefila jen tyč.

60:00

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

41:35
    Břeclav vyrovnává. TOMÁŠ POPOLANSKÝ po šesti vteřinách potrestal vyloučení Seidla.

40:01

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 3. Lysoň (Zháňal), 5. O. Bartoš (Beneš), 22. Truhlář (Barus), 42. Popolanský, 65. Truhlář - 12. Březina, 18. Chochola (Veselý), 37. Luštinec (Chochola), 39. Luštinec (Fiedler)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Chvátal - Dlapa, Dora (A), Latner, Novák, Směřička, Lysoň, Nekoranec - Beneš, Popolanský, O.Bartoš - Papp, Barus (C), Zháňal - Zemánek, Truhlář V., Vlašic - Lechner
    HC Trutnov: Biegl - Klement, Hamerský, Antonín (A), Kuna, Seidl, Pištora, Fořt (C), Šimoníček, Březina, Chochola, Luštinec, Chytráček, Perutek, Veselý, Fiedler, Lesák

Rozhodčí: P.Obadal - T.Goňa, R.Smilek