Martin – Poprad 0:3 (kon.) | Skalica – Banská Bystrica 2:3 (po pr.) | Nitra – Žilina 1:2 (kon.)
Zvolen – HC Slovan 1:3 (kon.) | Trenčín – Košice 4:3 (kon.)
HK Nitra
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
MsHK Žilina
sk Pátek 03.02.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

V nie príliš atraktívnom zápase si všetky tri body odnášajú z Nitry hráči Žiliny. Prajem Vám príjemný začiatok víkendu. (19:08:57)

Dnešné stretnutie sleduje 1 548 divákov.

60:00

59:39
    Vhadzuje sa v pásme domácich, Žilinčania už skúsene dohrávajú dnešný zápas.

59:09
    Domáci si skomplikovali situáciu vylúčením. Henrich Ručkay 2 minúty za vyhodenie puku.

58:46
    Sivák mohol rozhodnúť, jeho blafák na Šimbocha nevyšiel.

58:29
    Po prerušení hry sa pred Lacom odohrala strkanica niekoľkých hráčov.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny a puk má v náručí Šimboch.

56:49
    Čas sa domácim rýchlo kráti, domáci by mali pridať na dôraze, ak chcú pomýšľať v dnešnom zápase minimálne nad bodom.

55:52
    Po tvrdom hite ostal ležať na ľade hosťujúci obránca Staňo, po svojich odchádza na striedačku.

55:26
    Puk skončil mimo klziska a tak sa vhadzuje v stredovom kruhu.

54:35
    Domáci majú niečo vyše piatich minút na zmenu výsledku, Žilinčania však v tretej tretine pozorne bránia a domáci pôsobia bezradne.

53:18
    Pekná akcia hosťujúceho Nemca, v poslednej chvíli mu pred Lacom vzal puk vracajúci sa Krčula.

52:52
    Hrá sa 5 na 5.

52:30
    Viac aktívnejší v presilovke hostí boli skôr Nitrania, Ručkay vystrelil len do Laca.

52:02
    V oslabení strely Tománeka a Štefanku, Laco s pokojom chytá.

51:01
    Domáci vyhadzujú cez všetky čiary, hosťom sa nedarí rozostaviť v pásme Nitry.

50:49
    Vylúčenie na strane domácich. Hráčska lavica 2 minúty za veľa hráčov.

49:47
    Bratská dvojica Hunovcov motala dlhé chvíle hlavy domácej obrany, puk nakoniec skončil v strednom pásme a obe mužstvá striedajú.

48:55
    Chybu obrany domácich nepotrestal Smotrila, jeho strela letela vedľa bránky.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 28. Štefanka (Tománek) - 26. Ro. Huna (Ri. Huna, Sivák), 27. Dlouhý (Sýkora, Staňo)

HK Nitra: Šimboch (Kusý) - Ďurák, Rais, Gurčík, Vosátko, Ordzovenský, M. Bača, Tůma, Grman - M. Mašlonka, Hamrák, Hrnka - H. Ručkay, M. Štefanka, Tománek - Bene, M. Segľa, Radulay - P. Slovák, Káčer, Šumichrast
    Tréner: Karol Kolečáni

MsHK Žilina: M. Laco (Murín) - Devečka, Kudělka, Staňo, J. Dlouhý, Ďurkech, Harant, Niník, Krčula - Sivák, Rób. Huna, Ri. Huna - Drábek, V. Nemec, Stupka - Drevenák, Troliga, Smotrila - T. Sýkora, Jarab, Kubiš
    Tréner: Milan Jančuška

Rozhodčí: P. Jonák, P. Lokšík - T. Bundil, M. Novák

Diváci: 1 548