Znojmo – Moser Medical Graz 99ers 4:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Moser Medical Graz 99ers
Pátek 03.02.2012, 19:15 • Zimní stadion Znojmo • bet-at-home ICE Hockey League

Ve třetím dějství se podařilo skórovat pouze Jan Lattnerovi, který určil konečné skóre zápasu. Několik po sobě jdoucích bitek již skóre neovlivnily, Znojmo tak zaslouženě vyhrává 4:1. Příjemný zbytek večera ze Znojma. (21:50:59)

60:00

59:50
    Vyloučen Lefebvre (GRA) - 5+20 min. za hrubost. Současně Reinthaler (GRA) - 5+20 min. za hrubost. Současně Škadra (ZNO) 5+20 min. za hrubost a Danton (ZNO) - 5+20 min taktéž za hrubost.

Rozhodčí jednají o trestech.

Danton odchází na trestnou lavici se zkrvavenými ústy.

59:50
    Na ledě další hromadná bitka! Danton se pere s Lefebvrem.

59:45
    Vyloučen Moderer (GRA) - pět minut za hrubost. Současně Busque (GRA) - dvě minuty za sekání a Lattner (ZNO) - pět minut za hrubost.

59:45
    Moderer se pere s Lattnerem!

59:35

59:25
    To se ovšem nelíbí rozhodčím, kteří domlouvají trenéru Stloukalovi.

59:21
    Znojemští hokejisté již pouze šetří vteřiny.

58:48
    Staněk ujížděl sám, stihl jej ale dojet Bisaillon.

58:41
    Orli se při přesilové hře pokusili o útok, skončil ale zakázaným uvolněním.

58:18
    Další závar před Cloutierovou bránou. Gólman hostí si ale puk hlídá.

57:35
    Vyloučen Harand (GRA) - 2+10 minut za sekání a nesportovní chování.

57:35
    Orli právě vstřelili branku!
    Po úniku přes celé hřiště se krátce po přejezdu modré čáry rozhodl vystřelit JAN LATTNER. Bez asistence.

57:05
    Havlík mířil z kruhu těsně mimo!

56:17
    Po chybě v rozehrávce Grazu se dostal k puku Staněk, obrana hostů však tentokrát nenechala domácího útočníka zakončit.

55:45
    Znojmo jen vyhodilo ze svého obranného pásma, u puku jsou znovu hosté z Grazu.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 3. Beroun (Bartoš), 35. Danton, 37. Pucher (Štach), 58. Lattner - 28. Blatný (Lembacher, Latendresse)

HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Čiliak) - Hranáč, Stehlík, Pláněk, Štach, Bořuta, Škadra, Hájek, Sova - Danton, Haman, Staněk - Podešva, Šeda, Havlík - Beroun, Pucher, Kanko - Trojan, Bartoš, Lattner.
    Moser Medical Graz 99ers: Cloutier (Weinhandl) – Jarrett, Bisaillon, Paquet, Klimbacher, Lembacher, Reinthaler, Wilfan, Van Ballegooie – Lysak, Blatný, Dahlman – Harand, Latendresse, Iberer – Lefebvre, Schell, Busque – Ganahl, Moderer, Maier.

Rozhodčí: Dremelj, Smetana - Hribar, Hütter