KHL
Chabarovsk – Novokuzněck 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:3 (kon.)
Dynamo Moskva
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
HC Sibir Novosibirsk
Pondělí 06.02.2012, 16:30KHL

Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního utkání. Přeji hezký zbytek večera. (18:45:50)

Dynamo Moskva vítězí nad svým dnešním soupeřem z Novosibirsku když o svém vítězství rozhodlo zejména v první a druhé třetině. Ve třetí části měli Moskvané také několik šancí, ale už proměnili jen jednu. Hosté se v závěrečné třetině prosadili hned dvakrát, ale celkově to stačilo jen na tři góly.

60:00

59:55
    Ještě jedna možnost pro Sibir.

59:30
    Puk mají na hokejkách domácí.

58:58
    Bude se hrát 4 na 4, jelikož za hosty tam jde také jeden hráč.

58:58
    A právě Novák jde na trestnou lavici.

58:58
    Velmi aktivní tam je český bek Filip Novák.

58:58
    Pěstní výměna názorů hned mezi několika hráči.

58:04
    Tak Klepiš měl možnost odpovědět ale nedává gól.

57:54
    Sibir právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen ten závěr úplně v klidu nebude. Hosté ze Sibiře se ještě jednou prosazují. Volkova překonává ANTON MALYŠEV!

57:10
    Utkání se už více méně jen dohrává.

57:00
    Klepiš musí pro puk do středního pásma.

56:36
    Střela od modré končí na betonech Ključnikova.

56:12
    Dynamo rozjíždí další útočnou akci...

55:05
    Po nahrávce Klepiše a střele Konkova moc nechybělo k dalšímu gólu.

54:48
    Novák může založit další útočnou akci Dynama.

54:10
    Puk končí u Ključnikova.

53:15
    Po delší době se i Sibir dostává do útočného pásma.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 16. Kokarev (Babenko, Kudašov), 18. Volkov (Konkov, Gorochov), 27. Kokarev, 28. Komarov, 48. Gorovikov (Klepiš) - 29. Ignatovič (Petrov), 48. Černikov, 58. Malyšev

Dynamo Moskva: Alexander Volkov (Jerjomenko) - Višněvskij, Gorochov, Novák, Solovjov, Bojkov, Ščadilov, Barancev - Gorovikov, Klepiš, Komarov - Soin, Alexej Volkov, Konkov - Babenko, Kokarev, Kudašov - Šafigulin, Mosaljev, Kvapil.
    HC Sibir Novosibirsk: Ključinkov (Bruckler) - Alexejev, Zajcev, Safronov, Tarasov, Baev, Nosov, Ignatovič - Petrov, Černikov, Krivonožkin - Suglobov, Alexandrov, Enlund - Drugov, Soloduhin, Malyšev - Makarov, Sannikov, Švecov - Vorošilo.

Rozhodčí: Odinš, Ronn (FIN) - Eglitis, Balodins