KHL
Chabarovsk – Novokuzněck 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 06.02.2012, 09:00KHL

Na tribunách panuje zděšení. Chabarovsk měl zápas dobře rozjetý, do kolen ho ovšem poslaly branky z konců obou třetin. Rozhodující gól vsítil pouze minutu před koncem Kagarlickij. Trpká porážka pro Amur. Přeji příjemný zbytek dne. (11:08:30)

60:00

59:44
    Novokuzněck drží hru daleko od své branky.

58:50
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro domácí tým! Novokuzněck se opět prosazuje v samotném závěru třetiny, tentokrát ale nejspíš rozhoduje o svém vítězství. Před brankou si na dorážku počkal DMITRIJ KAGARLICKIJ a překonal Lašáka.

58:37
    Lašák si proti střele Mereskina povyjel a zachytil ji ve své lapačce.

58:00
    Rozeběhly se poslední dvě minuty základní hrací doby, Kagarlickij před brankou nikoho nenašel.

57:17
    Utkání spěje do prodloužení, Šitikov vystřelil těsně mimo.

56:29
    Přesilovka se pomalu ale jistě chýlí ke konci, Metallurg toho moc nevymyslel.

55:39
    Novokuzněck pouze tak krouží v útočném pásmu, jeho akce ale postrádají myšlenku. Lašák příliš práce nemá.

54:55
    Novokuzněck tak alespoň vybojoval přesilovou hru, na trestné lavici už sedí Petružálek.

54:09
    Mohlo se opět osvědčit ono otřepané pravidlo: Nedáš, dostaneš. Do rychlého přečíslení 2 na 1 vyrazili Välivaara a Bumagin, přihrávka finského útočníka ale byla vracejícím se obráncem na poslední chvíli sražena mimo.

53:44
    Lassila má plné ruce práce, nicméně další závar před svým brankovištěm ustál.

52:50
    Tarasov střílel ihned z otočky, jeho rána prolétla těsně mimo.

52:30
    Lassila má teď mnohem více práce než jeho protějšek s podobným jménem. Tentokrát musel finský gólman nastavit lapačku proti nahození Kopějkina.

51:44
    Amur je nastěhovaný v útočném pásmu, Plotnikov se natahoval po dorážce a v hledišti to jen tak zašumělo.

50:39
    Sledovali jsme hluchou pasáž bez šancí na obou stranách.Vhazovat se po zakazáném uvolnění bude v blízkosti Lassily.

49:48
    Střela Stěpanova postrádala veškeré parametry nutné k tomu, aby mohla být pro Lassilu nějak nebezpečná.

49:12
    V samotném závěru přesilovky se ještě do výhodné pozice dostával Osipov, přihrávku na volného spoluhráče clonícího před brankou ale trestuhodně pokazil.

48:09
    Na Lassilu létá jedna střela za druhou, blízko vstřelení branky byl dorážející Plotnikov.