KHL
Chabarovsk – Novokuzněck 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:3 (kon.)

Sibir právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen ten závěr úplně v klidu nebude. Hosté ze Sibiře se ještě jednou prosazují. Volkova překonává ANTON MALYŠEV!

50:40
    Další nebezpečná situace pro Ključnikova, který musel krýt ránu Kokareva a následně dorážku Babenka.

50:18
    Za podražení je vyloučen Zajcev.

47:25
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak tomu se říká blesková odpověď! Na začátku celé akce sátl český točník Jkaub Klepiš, který našel přihrávkou KONSTANTINA GOROVIKOVA, který napoprvé trefil Kjučnikova, z dorážky už byl neomylný! Asistence: Jakub Klepiš.

47:13
    Sibir se prosazuje! Tvrdou ránu z kruhu ukázal Maxim Krivonožkin a jeho ránu ještě před Volkovem tečoval ALEXANDER ČERNIKOV! Asistence: Maxim Krivonožkin, Artěm Nosov.

42:49
    Bojkov skončil po faulu Sannikova na ledě. Dvě minuty pro hostujícího forwarda za podražení.

31:03
    Ve vlastním oslabení unikl Soin a měl velmi nebezpečnou šanci!

29:52
    Bojkov dostává dvě minuty za držení a Sibir má šanci dostat se ještě více do utkání!

28:25
    A hosté se také prosazují. Nekompromisní rána MAXIMA INGNATOVIČE, končí za zády Volkova, který vůbec nic neviděl. Asistence: Jurij Petrov.

27:37
    Trestné střílení je proměněno! LEO KOMAROV nekompromisní ránou pod lapačku zvyšuje už na 4:0!

27:37
    A bude to trestné střílení!

27:37
    Komarov byl faulován...

26:44
    Hra čtyř proti čtyřem přináší další gól v síti Sibiru. Autorem branky je DENIS KOKAREV!

26:29
    Jenže síly se srovnávají. Na trestnou jde za sekání Malyšev.

26:18
    A bude to přesilovka pro Sibir. Na trestnou jde Mosaljov.

26:18
    Pořádná šance i na druhé straně! Enlund však puk do branky nedostal.

22:27
    Mosaljov v nebezpečné akci! Trefuje tyč!!!

21:51
    Novák našel přihrávkou Marka Kvapila, který ještě lepším pasem našel Jakuba Klepiše, který ale nedává gól!

20:38
    A Černikov jde na trestnou lavici! Za podražení.

20:18
    Alexander Černikov zajímavě vystřelil, moc ke gólu nechybělo.

17:40
    Nechytatelnou ránu z vrcholu pravého kruhu vyslal KONSTANTIN VOLKOV a Ključnikov nemělo na jeho střelu sebemenší nárok! Asistence: Sergej Konkov, Ilja Gorochov.

16:04
    Velká šance pro Jakuba Klepiše!!! Gólman Ključnikov zasahuje za vteřinu dvanáct!

15:03
    Domácí využívají přesilovku! Babenko poslal přihrávku od pravého mantinelu přes brankoviště až na hůl DENISE KOKAREVA, který neměl problém zasunout puk do odkryté branky! Asistence: Jurij Babenko, Alexej Kudašov.

13:20
    Alexej Černikov je vyloučen za sekání. První přesilovka pro Dynamo.

06:10
    Velkou příležitost k otevření skóre měl Enlund, ale trefuje pouze konstrukci!

04:50
    Další vyloučení na domácí straně. A opět za sekání.

03:38
    Artjom Nosov je vyloučen za hrubost na 2 minuty za hrubost, za sekání pak vyloučen domácí útočník Jakub Klepiš.

00:52
    Velké zaváhání domácích, konkrétně Nováka, který nabídl velkou šanci Suglobovovi.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 16. Kokarev (Babenko, Kudašov), 18. Volkov (Konkov, Gorochov), 27. Kokarev, 28. Komarov, 48. Gorovikov (Klepiš) - 29. Ignatovič (Petrov), 48. Černikov, 58. Malyšev

Dynamo Moskva: Alexander Volkov (Jerjomenko) - Višněvskij, Gorochov, Novák, Solovjov, Bojkov, Ščadilov, Barancev - Gorovikov, Klepiš, Komarov - Soin, Alexej Volkov, Konkov - Babenko, Kokarev, Kudašov - Šafigulin, Mosaljev, Kvapil.
    HC Sibir Novosibirsk: Ključinkov (Bruckler) - Alexejev, Zajcev, Safronov, Tarasov, Baev, Nosov, Ignatovič - Petrov, Černikov, Krivonožkin - Suglobov, Alexandrov, Enlund - Drugov, Soloduhin, Malyšev - Makarov, Sannikov, Švecov - Vorošilo.

Rozhodčí: Odinš, Ronn (FIN) - Eglitis, Balodins