Boston – Nashville 4:3 (po s.n.) | NY Islanders – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 2:5 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 0:1 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Sobota 11.02.2012, 19:00NHL

Kings byli po dvě třetiny lepším týmem a ve třetí třetině dokonce trefili tyč. Islenders ale rozhodli jednou z mála šancí. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:47:05)

65:00

61:36
    Islanders právě vstřelili branku!
    MARK STREIT vjel do útočného pásma a obklopen třemi soupeři nezastavil. Naopak kloiškou z jedné strany na druhou se zbavil téměř všech a bekendem poslal puk za Quickova záda. Tento gól si opravdu zasloužil rozhodnout zápas. Bez asistence.

61:13
    Kings se opět nastěhovali do útočného pásma.

60:35
    K útoku se chystají Islanders.

60:01

60:00

59:45
    Parenteau se natahoval po přihrávce. Poslední šanci základní hrací doby však nevyužil.

59:01
    Běží poslední minuta třetí teřtiny. Útok zakládají domácí.

58:01
    Quick musel zasáhnout proti dvěma tvrdým střekám od modré čáry.

57:25
    Icing New Yorku.

56:02
    Střely na branku: 22 - 34.

55:08
    Chvilku útočné slávy si nyní mohou vychutnat Islanders.

54:46
    Králové opět trůní na ostrově před Nabukovem.

53:48
    Scuderi nezachytil přihrávku na modré čáře. Nebýt toho, mohl střílet tvrdě.

52:07
    Stěhování národů vidí před sebou opět Nabokov. Žádná střela se ale k němu nedostala.

51:15
    Krásnou rychlou akci na jeden dotek zakončil střelou Nielsen. Quick chytá zřejmě největší šanci domácího celku v dnešním utkání.

50:28
    Kings se opět usadili v útočném pásmu.

49:32

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 7. Grabner (Eaton, Okposo), 62. Streit - 26. Brown (Scuderi, Doughty)

New York Islanders: Nabokov - Staios, Streit, MacDonald, Ness, Jurcina, Eaton - Okposo, Tavares, Moulson - Parenteau, Nielsen, Grabner - Rolston, Bailey, Martin - Niederreiter, Pandolfo, Wallace
    Los Angeles Kings: Quick - Doughty, Scuderi, Johnson, Mitchell, Martinez, Greene - Wiliams, Kopitar, Brown - Neolen, Richards, King - Lewis, Loktionov, Clifford - Westgarth, Fraser, Drewiske