Espanyol – Zaragoza 0:2 (kon.) | Malaga – Mallorca 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Getafe 2:0 (kon.)
Valencia – Gijón 4:0 (kon.) | Villarreal – Granada 3:1 (kon.) | Real Madrid – Levante 4:2 (kon.)
Rayo Vallecano
2:0 (1:0)
Getafe CF
Neděle 12.02.2012, 16:00 • Estadio de Vallecas, kapacita: 14 708 diváků. • Španělská LaLiga

88
    Naposledy střídají také domácí. Z trávníku odejde Emiliano Armenteros, na poslední minutky příjde Diego Benito.

80
    Naposledy střídá Getafe. Ze hřiště odejde Casquero, místo něj si na posledních deset minut zahraje Javier Arizmendi.

72
    Další střídání domácích, odejde střelec druhé branky - Diego Costa, na trávník přijde Raul Tamudo.

70
    Máme tu další střídání. Juana Valeru na hřišti nahradí Rafa.

67
    Střídají také hosté. Z trávníku odejde Diego Castro, opačným směrem zamíří Mehdi Lacen.