Ath. Bilbao – Lok. Moskva 1:0 (kon.) | Club Brugge – Hannover 0:1 (kon.) | Eindhoven – Trabzonspor 4:1 (kon.)
Standard – Wisla Krakov 0:0 (kon.) | Twente – FCSB 1:0 (kon.) | Valencia – Stoke 1:0 (kon.)
Anderlecht – Alkmaar 0:1 (kon.) | Atlético – Lazio 1:0 (kon.) | Besiktas – Braga 0:1 (kon.)
Met. Charkov – Salzburg 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Ajax 1:2 (kon.) | Olympiakos – Kazaň 1:0 (kon.)
Schalke – Plzeň 3:1 (po pr.) | Sporting – Legia 1:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (1:0)
Stoke City
Čtvrtek 23.02.2012, 19:00 • Estadi de Mestalla, Valencia (ESP) • Evropská liga

Valencia dokázala udržet své vedení, a postupuje tak do dalších bojů v Evropské lize. O jedinou branku utkání se dnes postaral Jonas. První poločas byl pro diváka jistě líbivější než ten druhý. Valencia si určitě postup zasloužila neboť bojovala do poslední minuty a svůj postup vzala do svých rukou. Přeji Vám příjemný zbytek dnešního večera a zvu Vás na utkání, které se za malý okamžik bude hrát na Old Trafford, kde Manchester United vyzve Ajax Amsterdam. (20:56:17)

90+3
    Centrovaný míč na zadní tyč skončil v Sorensenových rukavicích.

90+3
    Domácí hráči opět vybojovali rohový kop.

90+2
    Domácí hráči získali výhodu rohového kopu.

90+2
    Guaita si došel pro centrovaný míč.

90+1
    Míč na kopačkách mají hosté, kteří se snaží ohrozit soupeřovu branku.

90
    Hlavní sudí Strömbergsson nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Pennant nacentroval míč do pokutového území, kde nepřesně zakončoval Jones.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Diao napálil míč na zadní tyč, ale mířil nepřesně.

89
    Žlutou kartu vyfasoval Soldado.

89
    Do konce zápasů zbývají necelé dvě minuty, uvidíme, zda sudí Strömbergsson nastaví nějakou tu minutku.

89
    Z dálky to zkusil Soldado, ale jeho pokus byl nepřesný.

88
    Jerome nacentroval míč do pokutového území, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.

87
    Bruno zachytil míč na hrací ploše a následně ho nacentroval do pokutového území, kde hlavou zakončoval Feghouli, jeho střela šla mimo bránu.

86
    Domácí hráči kombinovali na levé straně, Feghouli nacentroval míč do pokutového území, ale přesně do míst, kde stál připravený Sorensen.

85
    Do zakončení se dostal Hernández, ale neuspěl.

85
    Po Pennatově nepřesné přihrávce mohli jít do protiútoku domácí hráči, Adurizova střela byla zblokovaná.

Lucie Rapantová

Branky: 24. Jonas

Karty:   77. Dealbert (VAL), 89. Soldado (VAL) - 30. Diao (STK), 68. Huth (STK), 73. Pennant (STK), 77. Jones (STK), 81. Shotton (STK)

Valencia CF: Guaita - Saltor, Rami, Dealbert, Alba - Parejo, Topal - Hernández, Jonas (63. Soldado), Piatti (63. Feghouli)- Aduriz.
    Stoke City: Sorensen - Diao, Huth, Woodgate, Collins - Arismendi (65. Shotton), Delap, Palacios (65. Pennant), Jerome - Jones, Fuller.

Rozhodčí: Markus Strömbergsson (SWE) - Stefan Wittberg (SWE), Mathias Klasenius (SWE)