Ath. Bilbao – Lok. Moskva 1:0 (kon.) | Club Brugge – Hannover 0:1 (kon.) | Eindhoven – Trabzonspor 4:1 (kon.)
Standard – Wisla Krakov 0:0 (kon.) | Twente – FCSB 1:0 (kon.) | Valencia – Stoke 1:0 (kon.)
Anderlecht – Alkmaar 0:1 (kon.) | Atlético – Lazio 1:0 (kon.) | Besiktas – Braga 0:1 (kon.)
Met. Charkov – Salzburg 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Ajax 1:2 (kon.) | Olympiakos – Kazaň 1:0 (kon.)
Schalke – Plzeň 3:1 (po pr.) | Sporting – Legia 1:0 (kon.)
Manchester United
1:2 (1:1)
Ajax Amsterdam
Čtvrtek 23.02.2012, 21:05 • Old Trafford, Manchester (ENG • Evropská liga

V dnešním utkání se již nic nestane, sudí Skomina foukl do píšťalky a radovat se mohou domácí, kteří postupují do dalších bojů v Evropské lize. Zápas sice v osmdesáté šesté minutě zdramatizoval Alderweireld, který poslal svůj tým do vedení, ale Manchester United měl výhodu dvoubrankové výhry, kterou uhrál v Amsterdamu a díky tomuto výsledku zvítězil v tomto dvojzápase celkově 3:2 a stal se tedy postupujícím týmem. Ode mě je to dnes všechno, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (23:00:38)

90+2
    Rozběhla se druhá minuta nastaveného času.

90
    Sudí Skomina nastavuje dvě minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Žlutý kartónek vyfasoval Evans.

86
    Ajax právě vstřelil branku!
    Özbiliz zahrával volný přímý kop, míč nacentroval do vápna, kde se hlavou trefil TOBY ALDERWEIRELD!

85
    Ajax zahrával volný přímý kop, obrana Manchesteru centr do vápna odvrátila do bezpečí.

83
    Nani hledal přihrávkou do vápna Parka, ale jeden z obránců úmysl vystihl.

81
    Oba trenéři využili možnost trojího střídání a do konce zápasu zbývá necelých deset minut.

80
    Ajax střídá, ze hřiště odchází Lodeiro a nahradí ho Blind.

80
    Domácí hráči kombinují na své polovině, do hry zapojili i De Geu.

77
    Jones se dopustil faulu, ale obešel se bez karetního trestu.

75
    Welbeck pelášil po levé straně do protiútoku, dostal se až do pokutového území, kde chtěl posunout přihrávku před Vermeerovu branku, kam mu nabíhali další tři spoluhráči. Bohužel se mu to nepovedlo a vybojoval pouze rohový kop, když na poslední chvíli zakročil jeden z obránců. Z rohového kopu domácí hráči soupeřovu branku neohrozili.

74
    Nani si zpracoval míč a následně vystřelil, jeho střela rozechvěla břevno Vermeerovy branky!

71
    Manchester United naposledy střídá, odchází Berbatov a přichází Danny Welbeck.

71
    Do konce zápasu zbývá necelých dvacet minut a vypadá to, že United mají postup ve svých rukou.

69
    Park našel přihrávkou Berbatova, ale celou akci zastavil praporek sudího, protože Berbatov uvízl v ofsajdu.

69
    Nyní se hraje mezi pokutovými územími.

65
    Ajax se snažil založit útočnou akci, vše ale končí odkopem od branky Manchesteru.