Ath. Bilbao – Lok. Moskva 1:0 (kon.) | Club Brugge – Hannover 0:1 (kon.) | Eindhoven – Trabzonspor 4:1 (kon.)
Standard – Wisla Krakov 0:0 (kon.) | Twente – FCSB 1:0 (kon.) | Valencia – Stoke 1:0 (kon.)
Anderlecht – Alkmaar 0:1 (kon.) | Atlético – Lazio 1:0 (kon.) | Besiktas – Braga 0:1 (kon.)
Met. Charkov – Salzburg 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Ajax 1:2 (kon.) | Olympiakos – Kazaň 1:0 (kon.)
Schalke – Plzeň 3:1 (po pr.) | Sporting – Legia 1:0 (kon.)
FC Schalke 04
3:1 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 23.02.2012, 21:05 • AufSchalke Arena • Evropská liga

Putování Plzně v evropských pohárech končí. Před českým celkem ale můžeme po dnešním zápase smeknout. Viktoria sehrála vyrovnaný první poločas, od šedesáté minuty hrála bez vyloučeného Bakoše. Přesto dokázala v samém závěru zásluhou Rajtorala vyrovnat. Prodloužení již bylo v jasné režii domácích, o postupu Schalke rozhodl svým hattrickem Huntelaar. Přeji příjemný zbytek večera! (23:42:49)

120
    Schalke 04 právě vstřelilo branku! KLAAS JAN HUNTELAAR pečetí vítězství svého týmu. Domácí rozebrali obranu soupeře a zkušený Huntelaar zkompletoval hattrick – 3:1.

119
    Raúla Gonzáleze střídá Marica, který se na poslední vteřiny podívá do hřiště.

118
    Huntelaar se již řítil sám na Čecha, byl však v ofsajdu. Plzeň již vrhla všechny síly do útoku.

116
    Hra je přerušena, Höger musí být ošetřen.

115
    Berger obdržel žluté napomenutí, protihráče zastavil na polovině hřiště.

113
    Huntelaar pálil z dálky, Čech míč vyrazil. Plzeňští se už po trávníku sotva plouží.

112
    Viktoria se přeci jen dostala k ohrožení branky soupeře. Berger přiťukl balón Ďurišovi, ovšem ten se obranou soupeře neprodral.

110
    Nápor Schalke neustává, hosté by museli k vyrovnání vynaložit nadpřirozenou sílu.

108
    Baumjohann mohl zvýšit na 3:1. V jasné šanci ale selhal, střela mu příliš nesedla a z těsné blízkosti svůj pokus mezi tři tyče nenamířil.

106
    Schalke 04 právě vstřelilo branku! Obasiho centr přesměroval do branky KLAAS JAN HUNTELAAR, jenž svoji hlavičku namířil přesně k levé tyči. Čech byl bezmocný, Plzeň podruhé v zápase prohrává – 2:1.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Zanedlouho odstartuje druhý poločas prodloužení. Oslabená Plzeň se brání zuby nehty, Schalke má obrovský tlak.

První poločas prodloužení skončil.

105+1
    Zraněný Procházka se vrátil na hřiště, Plzeň je již alespoň v deseti.

105
    V prvním poločase prodloužení nastavuje sudí dvě minuty.

105
    Fuchs centroval na Matipa, který svoji hlavičkou minul plzeňskou branku zhruba o půl metru.

105
    Huntelaarovi nevyšla parádička, domácí ostrostřelec se snažil prosadit nůžkami. Ale nebyl úspěšný.