Omsk – Ufa 5:2 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:6 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 5:2 (kon.)

59:00
    Minuta do konce. Zázrak, nic jiného Lev nepotřebuje.

58:46
    Ježek na zemi, dostal hokejkou do obličeje. Valujskij jde na trestnou lavici. Na tomhle výsledku to ale asi nerozhoduje.

58:10
    Krikunov, Potapov, Zakijev, tedy druhá lajna, nyní drží asi dvě a půl minuty útočné pásmo. Lev jim nedokáže sebrat puk.

56:49
    Ugarov dostal přihrávku přes celé hřiště, následně vypálil tvrdě, jenže přímo do Laca.

56:29
    Ugarov se snažil obhodit si Hunkese, jenže ten se mu do kličky skvěle vložil.

55:35
    Domácí nikam nespěchají. Jsou za bránou, Lev přitom nijak nenapadá. Utkání asi má již jistého vítěze.

54:57
    Makarov se probíjel na pravé straně, obrana Popradu však dobře zasáhla proti jeho výpadu.

53:59
    Novgorod v dalším útoku. Jenže Ugarovova přihrávka před Laca nevyšla.

53:27
    Aktivní Novotný rozjel svůj vlak. Na pravé straně si ho nikdo nevšímal. Nakonec vypálil z úhlu, Bespalov jeho pokus v pohodě lapil.

52:32
    Nilsson se neohroženě vrhl po levé straně do útočné třetiny. Nebezpečně přihrával před brankoviště, nakonec je branka Laca posunutá.

51:44
    Hosté přesilovku zahráli hodně špatně. Jsou pod dekou. Pooslední dvě rychlé branky je zřejmě položily na kolena. Zakázané uvolnění domácích.

51:20

50:50
    Lev nijak branku soupeře neohrozil. Do konce přesilovky zbývá třicet vteřin.

50:03
    Bartečko předal puk Hunovi, jenž ale hodně špatně vypálil. Střela letěla naprosto mimo.

49:20
    Torpedo bude hrát v oslabení. Na trestnou lavici půjde Valujskij.

49:01
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nilsson přihrál doprava, kam si najel skvěle americký útočník RYAN VESCE, jenž parádní střelou švihem zamířil přesně ke vzdálenější tyči Lacovy brány. Tohle je zřejmě poslední hřebíček do rakve Popradu. Asistence: Robert Nilsson, Alexander Jevsejenkov.

47:51
    Domácí jsou na koni. Nyní je Laco v plném zápřahu, jenom štěstí pro něj, že Potapov na puk ve vyložené pozici nedosáhl.

46:36
    Lev dostal další úder. Střelu Romanovskije nedokázal Laco schovat do náruče, puk nakonec doskákal před jeho brankoviště, kde ho najíždějící MAXIM POTAPOV usměrnil do prázdné branky. Asistence: Alexander Romanovskij, Alexander Jevsejenkov.

46:48
    Romanovskij zleva hledal přihrávkou najíždějícího spoluhráče, ale nepovedlo se mu to.

46:18
    Novotný chtěl dorážet, ale posunul branku. Následně se Mezei pustil do bitky s jedním protihráčem. Rozhodčí nechali tenhle jejich přestupek bez vyloučení.

45:52
    Novotný ve stoprocentní tutovce! Domácí defenzíva na něj úplně zapomněla, český forvard se najednou zjevil sám před Bespalovem, jenž proti němu vytasil superzákrok.

45:36
    Novotný nemá komu přihrát. Musí s pukem zpátky.

44:55
    Hunkes nyní skvěle ubránil Potapova, který se ho snažil ukličkovat. Laco schoval puk do lapačky.

44:25
    Až nyní je hra po dlouhé době přerušená. Bespalov schoval puk do lapačky.

43:56
    Hellström posílal puk přes celé hřiště. A domácí obrana při tom trochu zazmatkovala.

43:03
    Hra během posledních tří minut až na Bartečkův gól nenabídla nic zajímavého. Nyní Novgorodští bojují u mantinelu o puk.

41:48
    Lev nyní pořádně zlobí svého soupeře a žene se za vyrovnáním.

40:24
    Lvi právě vstřelili branku!
    Hunkes poslal nahození na Bespalova od mordé, ten špatně zkrotil kotouč, na LUBOŠE BARTEČKA obrana přitom úplně zapomněla. A slovenský útočník následně puk dorazil do sítě. Pořádné rozuzlení zápasu! Asistence: Jiří Hunkes.

40:01

Lev nehrál ani ve druhém dějství vůbec špatnou partii. Avšak díky několika oslabením mu v závěru zřejmě došly síly. Díky Ježkovi srovnal stav, jenže branky Makarova a Rozina během dvou minut zase Novgorodu navrátily vedení.

40:00

39:31
    Bartečko přihrál na Lundberga, ten pálil z otočky, jenže jeho střela byla zablokována.

39:17
    Lev zatím soupeřovu branku neohrozil. Štrbák za vlastní brankou zakládá další útok.

38:30
    Novgorod půjde do čtyřech hráčích. Za podražení jde na trestnou lavici Thörnberg.

37:38
    Branku vstřelil SERGEJ ROZIN. Dostal přihrávku od Valujskijho před bránu, Rozin se dokázal zbavit svého strážce, skvěle si našel prostor a z blízkosti v pohodě překonal Laca. Asistence: Semjon Valujskij, Maxim Potapov.

36:50
    Domácí ve velkém tlaku! Rozinovu nebezpečnou střelu nakonec schoval do náruče Laco.

36:13
    Bartečko ve skvělé možnosti proti statické obraně. Poté byl v dobré pozici Lundberg, ale Bespalova nepřekonal.

35:26
    Branku vstřelil DMITRIJ MAKAROV. Zprava poslal přihrávku na svého spoluhráče Thörnberg, Makarov si najel mezi kruhy, z voleje vypálil a překonal Laca. Domácí tak využívají přesilovou hru! Asistence: Martin Thörnberg, Alexej Ugarov.

34:48
    Vesce dobře operoval před Lacem. Jenže nedostal dobrou přihrávku. Puk je v obranném pásmu Novgorodu.

34:10
    Lev znovu v oslabení kvůli Štrbákovi.

34:05
    Krikunov se snažil přihrávat svým spoluhráčem. Nakonec střela od modré skončila v hostující obraně.

33:38
    Sražená střela Lvu na ochrannou síť. Bespalov mohl být klidný.

32:56
    Petrov pálil od modré, jenže Lacův beton byl proti vstřelení branky.

32:11
    Csányiho střela skončila v ochranné síti. Reklamní přestávka.

32:06
    Bespalov schoval puk do náruče. Pro jistotu. Bude se vhazovat před jeho bránou.

30:55
    Lev stálo tohle ubránění hodně sil. Přesto Laco společně s obránci zatím úspěšně hájí svou svatyni. Hosté konečně v plném počtu.

29:24
    Hosté ve čtyřech hráčích na ledě. Novgorod na urputného soupeře zatím nevyzrál.

27:24
    Na trestnou lavici navíc usedl také Mezei.

28:55
    Všechno špatně. Lev je znovu v dvojnásobném oslabení po vyloučení Novotného.

28:29
    Lev je pod neuvěřitelným tlakem! Laco nyní zasáhl na poslední chvíli. Přece jenom jsou hosté ve třech hráčích na ledě.

27:03
    Bartečko nebezpečně střílel, Bespalov však dobře zasáhl.

26:20
    A následně se nechal vyloučit Novotný. Lev se tak nyní bude muset bránit.

26:20
    Lev přesilovku využil bídně. Špirko ani Štrbák společně s Novotným se báli vypálit, Bespalov tak odolal.

25:56
    Hosté již ve čtyřech hráčích.

25:25
    Novotný pálil, jenže jeho střela byla zablokovaná. Chybí tomu střela.

24:56
    Slovenský celek má dvojnásobnou přesilovku přes jednu minutu.

24:40
    Lev má k dispozici přesilovku 5 na 3! Podrážel totiž Gorbunov.

23:56
    Druhá přesilová hra pro Lev. Ugarov usedl na trestnou lavici.

22:46
    Branku vstřelil ALEŠ JEŽEK, který společně s nehlídaným Fabriciem nakonec uspěli a dotlačili puk za brankovou čáru Bespalova. Asistence: Karl Fabricius.

21:28
    Těžkou přihrávku na modrou nyní dostal Petrov, z první pálil, jenže jeho neškodná střela Laca neohrozila.

20:56
    Bartečko nahazoval puk na Bespalova, jenže netrefil ani bránu.

20:17
    Hietanen nahodil puk dopředu, jenže puk je zase pryč z útočné třetiny Popradu.

20:01

Lev Poprad nehraje s favoritem utkání vůbec špatný hokej. Především v obraně je slovenské mužstvo velice pozorné. Zatím první třetina nabídla jedinou branku Nilssona ze třetí minuty utkání. I hosté však byli nebezpeční, třeba jako při šanci Huny, při které měl novgorodský gólman Bespalov pořádné štěstí.

20:00

19:05
    Rozin se snažil za bránou něco vymyslet, jenže před brankou Laca nakonec rušno vůbec nebylo.

18:20
    Vesce dostal od Galuzina pěknou přihrávku, jenže byl v ofsajdu. Škoda. Američan by se jinak nacházel sám před Lacem.

16:43
    Valujskij se tlačil k bráně Laca hned z protiútoku. Slovenský gólman však proti němu dobře vyjel.

16:32
    Novotný vjel neohroženě do útočné třetiny, poslal na modrou přihrávku na Štrbáka, který z první pálil. Bespalov nakonec v pohodě zasáhl.

15:38
    Makarov se snažil vyměnit si puk s Ugarovem, jenže proti dobře postavené obraně soupeře neuspěli.

15:19
    Ani útok Novgorodu, ani Popradu se nepodařil. Nakonec má puk v moci Bespalov.

14:17
    Valujskij se nyní snažil kombinovat s Nilssonem. Nakonec však Laco schoval puk do náruče. Reklamní pauza.

13:20
    Před chvílí vylezl Krikunov z trestné lavice a už po pravé straně zakládal útok. Jenže nakonec ani nevystřelil.

13:00

12:40
    Fabricius nyní v ofsajdu.

12:26
    Domácí se nyní tlaku soupeře ubránili a vyhazují puk do bezpečí.

11:26
    Lev měl nyní velice slibnou šanci ke skórování! Huna nejprve střílel, pak i dorážel, mezi třemi tyčemi ale stál výtečný Bespalov.

11:00
    Na trestnou lavici usedl domácí Krikunov.

11:00
    Fabricius nyní vyslal na Bespalova skákavou střelu. Ten má ale puk ve své moci. Bude se vylučovat.

10:18
    Makarov se nyní tlačil před Laca, snažil se překonat slovenského gólmana, ale neuspěl.

09:23
    Makarov nyní kombinoval s Ugarovem, jenž nevymyslel vůbec nic. Přesilovka přitom bude za chvilku končit.

09:40

08:37
    Nyní zablokoval střelu domácího celku Hellström. Novgorod nyní drží útočné pásmo.

07:40
    Na trestnou lavici nyní usedl Mezei.

07:15
    Špirko nyní operoval před gólmanem Bespalovem, jenže ten má nakonec puk ve své moci. Reklamí přestávka.

06:08
    Romanovskij se snažil vystřelit na gólmana Laca, ten mu ale střelu polapil.

03:13
    Novotný zakládal po pravé straně útok, snažil se ve středu hřiště najít svou přihrávkou své spoluhráče, ale neuspěl.

02:07
    Slovenjský celek nevstoupil do utkání tou správnou nohou. ROBERT NILSSON se trefuje už po dvou minutách hry, jakmile dostal přihrávku od Valujskije na levé křídlo a od modré zamířil do horního rohu Lacovy svatyně, a posílá Torpedo do vedení. Asistence: Semjon Valujskij.

00:01

Torpedo Nižnyj Novgorod: Bespalov (Koval) – Hietanen, Malenkich, Petrov, Rozin, Vasiljev, Jevsejenkov, Tjuljapkin – Makarov, Thörnberg, Ugarov – Krikunov, Potapov, Zakijev – Valujskij, Gorbunov, Nilsson – Galuzin, Vesce, Romanovskij.

HC LEV Poprad: Laco (Marek) – Mezei, Hunkes, Štrbák, Jank, Hellström, Lewis, Šarško – Huna, Bartečko, Lundberg – Novotný, Špirko, Sekáč – Fabricius, Matai, Ježek – Csányi.

Rozhodčí: Kadyrov, Semjonov - Mjenšich, Sazonov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 3. Nilsson (Valujskij), 36. Makarov (Thörnberg, Ugarov), 38. Rozin (Valujskij, Potapov), 47. Potapov (Romanovskij, Jevsejenkov), 50. Vesce (Nilsson, Jevsejenkov) - 23. Ježek (Fabricius), 41. Bartečko (Hunkes)

Torpedo Nižnij Novgorod: Bespalov (Koval) – Hietanen, Malenkich, Petrov, Rozin, Vasiljev, Jevsejenkov, Tjuljapkin – Makarov, Thörnberg, Ugarov – Krikunov, Potapov, Zakijev – Valujskij, Gorbunov, Nilsson – Galuzin, Vesce, Romanovskij.
    Lev Praha: Laco (Marek) – Mezei, Hunkes, Štrbák, Jank, Hellström, Lewis, Šarško – Huna, Bartečko, Lundberg – Novotný, Špirko, Sekáč – Fabricius, Matai, Ježek – Csányi.

Rozhodčí: Kadyrov, Semjonov - Mjenšich, Sazonov