Petrohrad – Mytišči 4:0 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Atlant Mytišči
Úterý 13.03.2012, 16:00 • Ice Palace, Petrohrad • Play-off KHL

Dnešní utkání je u konce. Domácí zaslouženě vyhráli 4:0, když soupeře nepustili do téměř žádné šance. Jakub Štěpánek si připisuje čisté konto, příliš práce však neměl. Devět střel na branku za celé utkání je hodně málo. Po rychlé brance v úvodu třetí části se utkání z domácí strany jen dohrávalo. Hosté se ještě snažili vstřelit branku, přes výborně fungující obranu Petrohradu se ale prosadit nedokázali.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (18:04:00)

60:00

59:45
    Hosté začínají od vlastní branky.

59:10
    Domácí vyhazují za Barulinovu branku a střídají.

58:40
    Domácím se podařilo vyhodit.

58:24
    V závěru utkání si hosté zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za krosček dostává Ivan Nepreajev.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Příliš prudká přihrávka na modrou čáru vyhnala hosty z útočného pásma.

56:00
    Domácí si vytvořili pěknou akci. Po rychlé kombinaci se ocitli dva domácí sami před brankářem. Závěrečná střela se však domácím nepovedla a puk skončil mimo branku.

53:40
    Druhá formace hostů si teď vytvořila menší tlak v útočném pásmu. Kromě kombinace a několika nahození z dálky si však větší šanci hosté vytvořit nedokázali.

51:47
    Domácí zachytili rozehrávku soupeře ve středním pásmu a Tarasenko se dostal do zakončení. Jeho sraženou střelu chytil před dojíždějícím Makarovem Barulin.

49:53
    Radivojevičovo nahození od modré čáry bylo sraženo do rohu.

48:34
    Střelu Zubareva od modré čáry Štěpánek viděl a chytil.

48:26
    Tarasenko ztratil puk v útočném pásmu a domácí se museli rychle vracet. Po nahození od pravého mantinelu raději Štěpánek přerušil hru.

46:57
    Rybin a Pěrvyšin se dostali do zajímavé situace. Barulin dokázal dvě střely vyrazit a obránci hostů poté nedovolili dorážet do odkryté části branky.

46:22
    Miloš Říha neponechává nic náhodě a i za stavu 4:0 kreslí svému týmu pokyny ke hře.

46:22
    Puk skončil v hledišti. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů. To vše ale až po komerční přestávce.

45:52
    Po levé straně se dostal až k zakončení Kučerjavenko. Jeho střelu chytil do lapačky Barulin.

45:16
    Hostům se nedaří dostat do útočného pásma a vážněji ohrozit Štěpánka. Rozehrávka z vlastního pásma teď končí dalším zakázaným uvolněním.

44:19
    Posunutá branka Štěpánka. Vhazování ve středním pásmu.

43:41
    Zakázané uvolnění domácích.

42:01
    Stejný prohřešek i na druhé straně. Vhazovat se bude v útočném pásmu Petrohradu.

41:38

40:41
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí se po vhazování rychle pustili do útoku. Hostující obránce Zubarev ztratil puk u své branky, Tony Martensson okamžitě přihrál před branku a MATTIAS WEINHANDL poslal puk mezi betony Barulina až do sítě.
    Asistence: Tony Martensson

40:23
    Útok domácích zastavil ofsajd.

40:01

Hráči jsou již na ledě. Třetí třetina za chvíli začne.

Vyloučení - 1:1

Je za námi druhá třetina dnešního utkání. Domácí zvýšili své vedení zásluhou Fjodorova a Tichonova. Hosté jsou dnes prakticky neškodní a nedokázali si vytvořit během dvou třetin žádnou větší šanci na vstřelení branky.

Třetí třetina začne přibližně v 17:32.

40:00

38:52
    Petr Průcha vybojoval puk za brankou Barulina. Po přihrávce Kolcova zpoza brány trefil VIKTOR TICHONOV puk pod horní tyč.
    Asistence: Kirill Kolcov

36:44
    Petr Průcha se ihned po návratu z trestné lavice zapojil do útoku. Spoluhráči jej našli přesnou přihrávkou na modré čáře a Průcha mířil sám na Barulina. Střela na vyrážečku se mu ale nepovedla a puk skončil těsně vedle branky.

36:36

36:34
    Přihrávka byla sražena do ochranné sítě. Vhazování v útočném pásmu Mytišči dvě vteřiny před koncem přesilovky.

35:55
    Domácí zachytili kombinaci a mohli jít do protiútoku, Arťuchin však mířil na střídačku a nevšiml si letící přihrávky.

35:05
    Domácí vyhazují za branku soupeře.

34:37
    Hosté si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Petr Průcha.

33:38
    Po střele Tarasenka se snažil dorazil puk za Barulina Kučerjavenko. Puk zůstal ležet pár centimetrů před brankovou čarou a Barulin jej poté ukryl mezi betony.

33:10
    Hra je po dlouhé době přerušena. Následuje komerční přestávka.

31:07
    Hostům se nedaří založit útok. Domácím zase chybí přesnost ve finální přihrávce.

28:36
    Ofsajd hostů.

28:11
    Diváci se baví. Arénou obíhá mexická vlna a diváci hlasitě povzbuzují svůj tým.

26:43
    Sražená přihrávka domácích končí v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

26:09
    Střela Žerděva byla zastavena bruslemi Kalinina.

25:13
    Makarov se snažil tečovat střelu, puk poslal do ochranné sítě. Vhazování ve středním pásmu.

24:29
    Po nahození hostů přerušil raději Štěpánek hru.

23:09
    Kalininova střela byla sražena do ochranné sítě. Vhazování po pravici Barulina.

21:41
    Domácí se se štěstím dostali do útočného pásma a FJODOR FJODOROV se ocitl sám za obránci. Po naznačení střely a kličce do forhendu zasunul puk za záda Barulina.
    Asistence: Ivan Nepreajev, Vitaly Višněvsky

21:17
    Nahození Weinhandla od pravého mantinelu chytil Barulin. Vhazovat se bude po jeho levici.

Vyloučení - 0:1

Je za námi první třetina dnešního utkání. Domácí se dostali do vedení v závěru třetiny zásluhou přesné trefy Tarasenka. Hosté si v první třetině nevytvořili mnoho šancí.

Druhá třetina začne přibližně v 16:45.

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:53
    Do šance se dostával Fjodorov. Obránce hostů mu na poslední chvíli přizvedl hůl a nedovolil mu zakončit.

16:25
    Rychlá akce domácích končí první brankou. Rychlá přihrávka přes střední pásmo až na modrou čáru zaskočila obránce Mytišči a VLADIMIR TARASENKO jel z levé strany sám na Barulina. Jeho střela pod lapačkou prošla až do sítě a domácí se dostávají do vedení.
    Asistence: Igor Makarov

15:37
    Nahození od modré čáry vyrazil Štěpánek jen před sebe. Před možnou dorážkou soupeře ale stačil puk chytit do lapačky.

15:12

15:02
    Přihrávka rukou domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

14:53
    Nahození od modré čáry chytil Barulin a raději přerušil hru.

14:38

14:22
    Hosté se opět osvobozují.

13:46
    V dobré příležitosti se ocitl sám před brankářem Weinhandl. Barulin jeho střelu dokázal chytit a poradil si i s dorážkou.

13:25
    Hosté vyhazují a střídají.

12:38
    První vyloučení v dnešním utkání. Makarov se snažil protlačit mezi dvěma hráči a vybojoval faul. Dvě minuty za podražení dostává Igor Musatov.

12:10
    Před dorážejícím Makarovem raději přikryl puk lapačkou brankář Barulin.

10:59
    Nahození hostů od modré čáry ukryl do své výstroje Štěpánek.

10:15
    Tvrdou přihrávku domácích nezastavil Thoresen na modré čáře a je z toho zakázané uvolnění.

08:49

08:39
    Arťuchin přejel dřív modrou čáru a je z toho jen ofsajd domácího týmu.

07:48
    Střelu Martenssona z mezikruží chytil Barulin do lapačky.

07:10
    Po dlouhé době je tady přerušení hry. Puk skončil v ochranné síti a vhazovat se bude po levici Barulina.

06:20
    Čtvrtá formace hostů si vytvořila menší tlak, domácím se podařilo vyhodit.

05:02
    Hostující útočník Rybakov se snažil obhodit obránce a dostat se před Štěpánka. Po lehkém kontaktu s obráncem však neudržel stabilitu a spadl.

02:52
    Tarasenkovu střelu z pravého kruhu vyrazil brankář Barulin.

02:24
    Na modré čáře se dobře uvolnil Fjodorov a projel mezi obránci až před Barulina. Jeho bekhendovou střelu vyrazil Barulin do ochranné sítě.

01:58
    Domácí se dostali do ofsajdu.

01:04

00:43
    Niskala nezpracoval puk na modré čáře a hosté přichází o kotouč.

00:01

SKA Petrohrad: Štěpánek (Ježov) - Kolcov, Kalinin, Denisov, Pěrvyšin, Višněvskyj, Vorobjov, Grebeškov, Kučerjavenko - Tichonov, Průcha, Thoresen - Martensson, Rybin, Weinhandl - Nepreajev, Fjodorov, Arťuchin - Makarov, Monahov, Tarasenko

Atlant Mytišči: Barulin (Kotšnějev) - Semjonov, Niskala, Zubarev, Nurislamov, Višněvjskij, Stehlík - Zakrisson, Andersson, Žerděv - Lewandowski, Upper, Radivojevič - Rybakov, Kablukov, Rudenko - Šiškanov, Musatov, Gluchov

Rozhodčí: Schenev, Kadyrov - Michael, Sheehan.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 17. Tarasenko (Makarov), 22. Fjodorov (Nepreajev, Višněvsky), 39. Tichonov (Kolcov), 41. Weinhandl (Martensson)

Rozhodčí: Schenev, Kadyrov - Michael, Sheehan