SSC Neapol
2:0 (2:0)
AC Siena
Středa 21.03.2012, 20:45 • Stadio San Paolo • Italský pohár

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání a Neapol postupuje do finále Coppa Italia. Je to jejich první finále v této soutěži po patnácti letech. Domácí rozhodli o postupu v prvním poločase, který vyhráli zaslouženě 2:0. Ve druhém poločase se domácí zaměřili na pozornou obranu a protiútoky. Hosté se několikrát dostali do zakončení, De Sanctise se jim však překonat nepodařilo. Domácí mohli přidat i další branky z protiútoků, zakončení se jim však nepovedlo.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:42:22)

90+4
    Gonzalez v ofsajdu. O vítězi je prakticky rozhodnuto.

90+4
    Poslední minutu nastavení začínají hosté vhazováním na polovině hřiště.

90+3
    Inler hlavičkoval míč ke svému brankáři a De Sanctis opět posílá míč daleko od své branky do zámezí. Hostům nezbývá příliš času.

90+1
    Brienza šel podél levé postranní čáry. Místo centru se pokusil zaskočit brankáře střelou na zadní tyč. Míč se snesl až za branku a De Sanctis bude odkopávat od své branky.

90+1
    Rozhodčí přidává k utkání čtyři minuty.

90
    Brienza posílal nízký centr do vápna na Gonzaleze. De Sanctis opět rychle vyběhl z brankové čáry a chytil míč do rukavic.

88
    Hamšík faulován na vlastní polovině. De Sanctis poslal míč až do vápna soupeře.

87
    Střídající Gonzalez byl v ofsajdu. Domácí budou rozehrávat od vlastní branky. De Sanctis s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá. Hosté se stále snaží o vstřelení branky a o prodloužení.

85
    Domácí mohli rozhodnout. Přečíslení tří proti dvěma zakončil po přihrávce Pandeva Hamšík. Jeho střela k levé tyči skončila jen těsně vedle.

84
    Vergassola pálil z dálky. Střela se mu vůbec nepovedla a skončila hodně mimo.

83
    Brienza se dostal až k zakončení. Jeho střelu z levé strany srazil jeden z obránců na rohový kop.

82
    Poslední střídání v dnešním utkání. Ze hřiště odchází Ezequiel Lavezzi a místo něj nastupuje Goran Pandev.

81
    Po centru z levé strany hlavičkoval Bogdani mimo branku. Při hlavičce si pomohl faulem a míč získali domácí.

80
    Hostující Emanuele Pesoli dostává žlutou kartu.

79
    Poslední střídání hostů. Ze hřiště odchází Larrondo a místo něj si v závěru utkání zahraje Pablo Andres Gonzalez.

79
    Lavezzi mohl rozhodnout, po přihrávce Hamšíka pálil na vzdálenější tyč, branku však netrefil.

77
    Hosté podruhé střídají. Ze hřiště odchází Daniele Mannini a místo něj si zahraje Alessio Sestu.

76
    Lavezzi se pustil se spoluhráči do protiútoku. Před vápnem upadl, rozhodčího však o faulu nepřesvědčil. Když se ještě pokusil zachránit situaci v leže, nahrál soupeři do protiútoku. Z něj hosté vytěžili jen střelu mimo branku.