PSG – Lyon 1:3 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:3 (1:2)
Olympique Lyon
Středa 21.03.2012, 20:55 • Parc des Princes, Paříž (48 712 míst) • Coupe de la Ligue

Ode mě je to vše, já Vám přeji příjemný zbytek večera a zase někdy si přijďte počíst na onlajny.cz. Napočtenou! (22:54:26)

Hráči zápasu podle komentátora onlajnu: Za domácí tým bych označil hráčem zápasu Neného, jelikož celá hra PSG byla v jeho režii a předváděl jak dobré centry, tak i působivé přechody přes hráče Lyonu.

Hráčem zápasu za Lyon se nemůže stát nikdo jiný než Kim Källström. Jeho hra byla podobná jako Neného, ale s tím, že se prosadil nádhernou trefou z přímého kopu a navíc geniální přihrávka na vítěznou branku Lisandra, to je jasná matematika.

Lyon postupuje do semifinále, ale na stadionu Parc des Princes to neměli jednoduché. V devatenácté minutě prohrávali 1:0 poté co se z penalty prosadil Nené. Lyon ale dokázal brzy snížit, když z přímého kopu trefil horní růžek branky Källström. Teď už to můžeme říct, že vítěznou branku dal ve 39. minutě Lisandro Lopéz po krásném centru Källströma. PSG ve druhém poločase počalo hru obrovským tlakem, ale vynikající Lloris v brance Olympiqu nedovolil domácím skórovat. Domácím došla šťáva a vposledních patnácti minutách už si nedokázali vytvořit šanci. Hřebíček do rakve jim zasadil v nastavení Gomis, který proměnil penaltu po faulu v pokutovém území na Bastose.

90+4
    Už se nic nestane a favorizované PSG na domácím hřišti poráží Lyon poměrem 3:1!

90+3
    Hoarau se dostal ve vápně do šance, ale zakončoval v pádu a míč tak šel vedle!

90+1
    Lyon právě vstřelil branku!
    K penaltě se postavil BAFETIMBI GOMIS a nekompromisní ranou rozhoduje o tom, že dál v poháru půjde Lyon!

90+1
    Bastos faulován v pokutovém území a je tu penalta pro Lyon!

90+1
    Hlasatel na stadionu Parc des Princes ohlásil, že nastaví 4 minuty.

89
    Gomis šetří v útoku cenné vteřinky, když se prokličkoval snad přes tři hráče až jej nedovoleně zastavil Lugano a sudí píská přímý kop, což se opět nelíbí domácím, kteří by si měli dávat pozor na své chování, do sudího už "nalétávají" dost nevybíravě.

88
    Javier Pastore se osmělil ke střele z takových pětatřiceti metrů, ale zamířil vedle díky jasné teči hostujícího obránce, ale sudí ukazují odkop od branky, což argentinského forvarda neskutečně rozlítilo a za své emoce vidí žlutou kartu.

86
    PSG se do šancí dostává už jen sporadicky, Lyon pozorně brání a domácí hráři už nevědí kudy by se dostali do šance.

84
    Poslední střídání Lyonu, vycházkovým tempem opouští hřiště Clément Grenier a nahradí jej už ve sprintu běžící do vápna Koné.

83
    Pastore poslal míč na Matuidiho, který byl o míč obrán, ale vybojoval tak aspoň roh.

82
    +/- deset minut do konce základní hrací doby a PSG stále prohrává 1:2.

81
    A další válení se po zemí a opět hráč Lyonu - Gonalons šetří vteřinky po faulu Motty.

80
    Menez zkoušel vysunout Pastoreho, ale Alex argentinského forvarda tělem odstavil a míč je za brankovou čarou, kope se od brány Llorise.

79
    Lyon skvěle brání a už se evidentně hráči oklepali z toho tlaku co na ně byl vyvíjen.

78
    Na hřišti se nyní více leží než hraje, ale ne že by se simulovalo, spíš domácí hráči hrají tvrdě, protože ztrácí nervy nad tím, že Lyon neustále zdržuje jejich snahu útočit. Dochází tak k poměrně tvrdým faulům, zatím se nežlutí.