Slovácko B – Zlín B 2:1 (kon.) | Uničov – Olomouc B 0:2 (kon.) | Rosice – Ostrava B 0:0 (kon.)
Zábřeh – FKM Vysočina Jihlava 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:1 (2:1)
FC Zlín B
Neděle 25.03.2012, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko porazilo v derby své kolegy ze Zlína těsně 2:1. Druhý poločas předčil šancemi poločas první. Obě mužstva si vypracovala několik stoprocentních šancí, ale vždy hráči ztroskotali na výborných brankářích a tak výsledek z prvního poločasu se již nezměnil. (12:08:45)

90+1
    Ve vyložené šanci se ještě ocitl domácí Kucl ale na brankáře Dostála nevyzrál.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty na rámec druhého poločasu.

90
    Do otevřené obrany Zlína postupoval Svízela. Záložník Slovácka přihrál Nečasovi, který nepřesně přihrál.

86
    Druhé střídaní provedl trenér Palinek. Ze hřiště odešel Kovář, kterého nahradil Bančák.

83
    Na druhé straně odmítl vyrovnání Šumbera, který šel sám na brankáře Matalyhu, brankář Slovácka jej však výborným zákrokem vychytal.

82
    Střídající hráč Nečas se mohl ihned zapsat mezi střelce dnešního zápasu, ale ve vyložené šanci se neprosadil.

79
    Druhé střídaní v sestavě Slovácka. Jelečka vyměnil Nečas.

78
    Brankář Matalyha založil rychlý protiútok Slovácka. Míč vyhodil na Valentu, který viděl rozběhnutého Jelečka, který postupoval po pravé straně na branku Dostála, viděl však v pokutovém území naběhnutého Onutka, kterému míč adresoval, ten jej přenechal Valentovi, jehož střela postrádala přesnost.

74
    Vystřídalo i Slovácko. Záložníka Frantu vystřídal Ohnutek.

73
    Hosté porpvé vystřídali. Igweho nahradil Bartolomeu.

72
    Zlín zahrával standardní situaci Salachnou. Ten posadil přesně míč na hlavu Linkovi, hostující záložník ovšem ve slibné pozici netrefil domácí svatyni.

70
    Pěkná akce ze strany Slovácka. Míč putoval po ose Jeleček, Kovář, Valenta. Poslední jmenovaný vystřelil razantní střelu do připraveného brankáře Dostála.

64
    Palko vedl míč přes půl hřiště, přihrál míč Jelečkovi, který si jej vyměnil s Valentou. Ječek přes obrance prostrčil míč na Kováře. Útočník Slovácka ovšem stál v ofsajdu.

56
    Valentova střela z hranice vápna byla zblokována hostující obranou. Míč se dostal však k Svízelovi, který udělal kličku obránci, ale nedokázal už překonat brankáře Dostála.

54
    Kovář prodloužil míč na Svízelu, jehož střela byla zblokována na rohový kop. Hosté se standardní situaci ubránili.

50
    Šalachna našel krásnou přihrávkou za obranu Slovácka Šumberu, ten však odmítl možnost vyrovnání a šanci trestuhodně zahodil.