Fiorentina – Inter 0:0 (kon.) | AC Milán – Bologna 1:1 (kon.) | Lazio – Lecce 1:1 (kon.)
Cesena – Palermo 2:2 (kon.) | Janov – Siena 1:4 (kon.) | Juventus – AS Řím 4:0 (kon.)
S. S. Lazio
1:1 (0:0)
US Lecce
Neděle 22.04.2012, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím (Itálie) • Italská Serie A

Utkání je u konce! Lazio Řím ztrácí v domácím prostředí důležité dva body a ty mu mohou v konečné tabulce Serie A citelně chybět. Nutno říci, že hosté si zřejmě remízu za svůj výkon zasloužili. Za domácí skóroval v 82. minutě Matuzalem, za hosty v nastavení vyrovnával Bojinov. Děkuji Vám za pozornost a přeji pěknou neděli. (16:55:06)

90+4
    Tohle již nejspíše hosté zvládnou a odvezou si z Říma cenný jednobodový zisk.

90+3
    Ještě Cuadrado vyzkoušel pozornost brankáře, ale jeho pokus šel těsně vedle pravé tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Lecce právě vstřelilo branku!
    Tak pohroma pro Lazio Řím je na světě! Hosté v poslední minutě zřejmě po zásluze vyrovnávají! Chaos v pokutovém území domácích byl opravdu velký a k odraženému míči se dostal střídající VALERI BOJINOV a zajišťuje zřejmě hostům bodový zisk z tohoto utkání!

88
    Lazio vytáhlo vysoký pressing a nedovoluje hostům žádný výraznější nápor v posledních minutách.

87
    Domácí zatím kontrolují závěr utkání, míč mají na kopačkách u středového kruhu.

86
    Na stadionu Stadio Olimpico (Řím) dochází ke střídání. Odejde Andrea Bertolacci a místo něj si zahraje Valeri Bojinov.

85
    Hosté jsou tedy potrestáni za předchozí nevyužitou stoprocentní příležitost a zřejmě odjedou z Říma bez bodového zisku.

83
    Střídání (Lazio). Odejde střelec zatím jediné branky Matuzalem, příjde Andre Dias.

82
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Tak domácí Lazio se přeci jen dočkává vytoužené branky! Přesnou hlavičkou posílá domácí mužstvo do vedení MATUZALEM! Domácí vedou 1:0!

82
    Tak to byla šance jako Brno! Cuadrado prošel přes čtveřici domácích obránců a předložil míč před zcela opuštěnou domácí branku, kam dobíhal Corvia, ale tomu scházelo k vedoucí brance asi pět centrimetrů. Míč nedostihl skutečně o vlásek!

80
    Střela Matuzalema po delší domácí kombinaci končí hodně vysoko nad hostujíc brankou.

78
    Ze hry odchází Emiliano Alfaro, který se pravděpodobně zranil. Nahradí ho Lorik Cana.

77
    Domácí se s přehledem ubránili a jdou hned dopředu.

77
    Lecce rozehraje rohový kop.

76
    Nepřesnou hlavičkou se prezentoval Giuseppe Biava. Jeho střela šla vedle a brankář vůbec nemusel zasahovat.