Slovácko B – Olomouc B 3:1 (kon.) | Uničov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Zlín B – HFK Olomouc 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
3:1 (2:1)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 22.04.2012, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Juniorka Slovácka porazila juniorku Sigmy v poměru 3:1. Na začátku druhého poločasu přidalo Slovácko ještě jednu branku, když se prosadil Kolínek. Ve zbývajících minutách se snažili hostující hráči ještě snížit, ale přes pozorně bránící obranu Slovácka se nedokázali prosadit. Naopak hráči Slovácka ještě několikrat mohli navýšit účet dnešního utkání, ale zradila je nepřesná koncovka. (12:06:57)

90
    Poslední střídaní v sestavě Slovácka. Chytil vyměnil Ondicu.

87
    Slovácko střídá. Borusíka nahradil Haša.

86
    Jan Lukáš se snaží přidat svoudruhou branku v dnešním zápase, dvě střely za sebou však k vytoužené druhé brance nevedly.

84
    Do šance se prodíral Malý, ale posledního obránce mu míč odebral.

82
    Zvýšit skóre mohl Svízela, ale ve velmi nadějné šanci netrefil hostující branku.

80
    Krásná střela Lukáše jen těsně minula břevno Šustrovy branky.

79
    Druhé střídání Sigmy. Autora zatím jediné branky Sigmy Nepožitka vystřídal Bernard.

77
    Žlutou kartu viděl hostující Tomeček, který zatáhl za dres Jelečka.

74
    Hostující Palomeque špatně rozehrál míče se zmocnil Lukáš, který vybídl do šance střídajícího Bartoše, který ovšem ve vyložené šanci zakončil akci střelou mimo branku Šustra.

69
    Trenér Kotůlek provedl první střídaní v sestavě Sigmy. Heinze nahradil Ševčík.

68
    Tomeček přihrál na hranici vápna zcela volnéhu Heinzovi, který mířil nad branku Heči.

64
    U centru Ondici byl dříve brankář Šustr než domácí útočník Lukáš.

60
    Sigma zahrávala rohový kop, hráči Slovácka v pohodě standardní situaci ubránili.

60
    První střídaní v sestavě Slovácka. Zraněného Nečase vystřídal Bartoš.

57
    Svízela zahrál volný přímý kop. Míč jen prosvištěl kolem levé tyče Šustrovy branky.

57
    Palomeque viděl od rozhodčího Pochylého žlutou kartu.

56
    V pokutovém území se uvolnil Heinz a míč si chystal na střelu ovšem než stačil vystřelit Palko mu odebral míč.