Fiorentina – Inter 0:0 (kon.) | AC Milán – Bologna 1:1 (kon.) | Lazio – Lecce 1:1 (kon.)
Cesena – Palermo 2:2 (kon.) | Janov – Siena 1:4 (kon.) | Juventus – AS Řím 4:0 (kon.)
AC Cesena
2:2 (2:2)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 22.04.2012, 15:00Italská Serie A

Hezký zbytek víkendu. (16:57:14)

Duel tak končí spravedlivou remízou. Ta se zrodila díky čtyřem gólům již v první půli. Do vedení šli zásluhou Bertola hosté, domácí ale dokázali dvěma slepenými góly otočit stav. V nastaveném čase prvního poločasu se pak po rohovém kopu trefil hlavou Silvestre. Stav 2:2 už vydržel do samotného konce mače. Palermo si tak odváží bod a stejný zisk si do tabulky připisuje také poslední Cesena.

90+4
    Penaltu se snažil nasimulovat Mutu, rozhodčí mu jeho herecký kousek ale nezbaštil, naopak jej ocenil žlutým napomenutím.

90+2
    V obrovské šanci se zjevil Nicolas Bertolo! Ten svůj průnik ale trestuhodně zahazuje! Tak teď stáli při Ceseně všichni svatí.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hraje se dále, zapojil se už i Guana.

88
    Nyní už je hra přerušena. Ošetření bude potřebovat Guana.

88
    Cesena teď nedokázala v ponechané výhodě využít zmatků v hostující obraně.

87
    Na hrací ploše zůstává ležet Comotto, který inkasoval ve vzdušném souboji úder do obličeje.

86
    Závěr střetnutí se nedohrává v bůh ví jakém tempu. Žádný z týmů nechce udělat chybu a je velice možné, že nám tak duel spěje k remíze.

81
    Výčet střídání je uzavřen. To poslední obstarali samozřejmě hosté z Palerma. Do hry přišel Budan, který nahradil Vazqueze.

79
    Zápas skončil pro Della Roccu, posledních pár minut si místo něj odpracuje na hřišti Acquah.

79
    S nerozhodným stavem nedokázal pohnout ani hostující útočník Miccoli.

75
    Stav se nemění ani po dalším pokusu Vazqueze. Po gólově bohaté první půlce se po přestávce dostavila její "lakomá příbuzná".