Ajaccio – Nancy 0:0 (kon.) | PSG – Sochaux 6:1 (kon.) | Lyon – Lorient 3:2 (kon.)
AC Ajaccio
0:0 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
Neděle 22.04.2012, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je konec! Duel i přes několik slušných příležitostí skončil bezbrankovou remízou. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (18:53:13)

90+2
    Prudký centr před branku hostí zastavuje gólman Ndy.

90
    Hlavní rozhodčí Pascal Vileo nastaví k základní hrací době ještě tři minuty.

88
    S blížícím se koncem domácí stále více ohrožují branku hostí. Ti ale tentokráte zahrozili, když z velké dálky vypálil Traore.

85
    Ajaccio zahrávalo již šestý rohový kop v utkání. Opět ale neúspěšně.

84
    Další neúspěšný pokus Ajaccia. Po centru z pravé strany hlavičkoval mimo Bouhours.

82
    O svižný průnik se nyní pokoušel hostující Haidara. Obešel několik protihráčů a pokusil se vystřelit. Branku ale o malý kousek minul.

80
    Nancy střídá! Hřiště opouští Karaboué, místo něj nastupuje Mangani.

78
    Christian Kinkela ale nedokázal prostřelit ani hostující zeď!

77
    Domácím dnes opravdu není přáno! Po velké závaru budou zahrávat z hranice pokutového území přímý kop. Velmi dobrá šance pro Ajaccio.

75
    Ze hry odchází Sammaritano, nahradil jej Kinkela.

75
    Dělovku vysoko nad nyní vyslal hostující Sane.

74
    Z dobré pozice nyní ostře pálil Andre. Pumelice pravačkou mu ale vůbec nesedla, míč se podíval pouze do hlediště.

72
    Střídaní Nancy. Z trávníku odešel Moukandjo, místo něj se na hřiště podívá Jo-Gook.

70
    Domácí znovu střídají. Hřiště opustí Cavalli, nahradí jej Tiberi.

68
    Právě probíhající minuty přinesly velmi aktivní fotbal, ve kterém má o něco málo navrch domácí Ajaccio. Stále však ne a ne vsítit branku.

65
    Hosté se vydali do rychlého protiútoku, který nakonec uhasil obětavým zákrokem Puygrenier.

64
    Domácí nyní měli velkou příležitost! Po přímém kopu se k hlavičce dostal Andre, který ale jen těsně minul pravou tyčku.