B. Bystrica – Trenčín 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Trnava 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Slovan Bratislava 2:3 (kon.)
Ružomberok – Žilina 0:1 (kon.) | Nitra – Senica 1:0 (kon.) | Košice – Prešov 0:0 (kon.)
FC Nitra
1:0 (1:0)
FK Senica
sk Sobota 12.05.2012, 17:30Niké liga

Dnešný prenos končí, stretneme sa niekedy nabudúce. (19:19:45)

Nitrania nakoniec vybojovali cenné víťazstvo nad hráčmi Senice po bojovnom výkone.

91
    Zahrali ho nakrátko a snažia sa držať loptu ďaleko od Hrošša.

91
    Rohový kop domácich.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

89
    Hostia v jednej z poslednej šancí na strelenie gólu, ich snahu zastavil hvizd rozhodcu, pretože hosťujúci hráč bol v ofsajde.

88
    Hostia sa ubránili.

88
    Boszorád v bežeckom súboji po pravej strane ukázal Seničanovi Pedrovi číslo svojho dresu, nasleduje roh domácich.

87
    Kameschov odkop trafil Kroupu, lopta tesne minula prázdnu bránku Senice.

86
    Kolár efektným spôsobom vybojoval loptu pred Hroššovou bránkou a následne bol faulovaný.

85
    5 minút do konca riadneho hracieho času, hra sa odohráva v strede ihriska a nič nenasvedčuje tomu, že hostia vyrovnajú.

84
    Hostia teraz nebezpečne ohrozili Hroššovu bránku.

83
    Posledné striedanie na domácej strane.

82
    Domáci hráč Paukner vidí ďalšiu žltú kartu.

81
    Hostia striedajú.

81
    Na polovici ihriska faulovaný Černý.

80
    Center Pauknera odvrátila hosťujúca obrana.

79
    Nitrania v posledných minútach prebrali iniciatívu, teraz budú zahrávať rohový kop.