Real Sociedad – Valencia 1:0 (kon.) | Real Betis – Barcelona 2:2 (kon.)
Real Betis
2:2 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 12.05.2012, 22:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga

Martin Chládek, který vás provázel tímto duelem, děkuje za pozornost a přeje dobrou noc. (23:53:13)

Tímto zápasem se rozloučil s Barcelonou její trenér Pep Guardiola, jenž v klubu končí a v příští sezoně povede jiný, zatím neznámý klub. Barcelona tedy sezonu končí s 91 body na druhé pozici, Real Betis se 47 body obsadí třináctou příčku.

Utkání končí remízou 2:2, která je asi nakonec spravedlivá, přestože Betis Sevilla byl ve druhé půli jasně lepším týmem a byl jen minutu od cenného skalpu.

90+2
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Tohle je pro Betis hrající s obrovským entuziasmem velká rána. Po centru Montoyi se hlavou prosazuje SEYDOU KEITA a srovnává na 2:2!

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Přímý kop z 28 metrů zahrál Messi parádně a orazítkoval levou tyč domácí branky. Betis měl štěstí!

90
    Domácí Caňas potrestán žlutou a hosté budou kopat zajímavou standardní situaci.

87
    Pereira zkusil zaskočit hostujícího brankáře střelou z velké dálky, ale zůstalo jen u přání, míč šel vysoko nad břevno.

85
    Betis nadále hraje ve velké pohodě a Barcelona nevypadá na to, že by našla síly na nějaký zvrat.

83
    Poslední střídání Barcelony: Xaviho nahradil Iniesta.

82
    Domácí za dunivých chorálů fanoušků drží balon ve své moci.

80
    Domácí záložník Beňat vidí žlutou kartu za faul na Mascherana.

78
    Odešel hostující Pedro, místo něj přišel Tello.

77
    Na stadionu v Seville panuje fantastická atmosféra a diváci hlasitě oslavují každý domácí dotek s míčem.

74
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Domácí příznivci zažívají orgasmus! Jejich miláčci během pár minut otáčejí skóre proti slavné Barceloně. Nádhernou kombinaci vyťukali Santa Cruz s Beňatem, jehož kolmá přihrávka vysunula RUBÉNA CASTRA, který svůj únik proměnil i tentokrát, když nasměroval míč po zemi k tyči - 2:1!

73
    Betis naposledy střídá: ze hry jde Chica, kterého nahradil Isidoro.

71
    Domácí hráči se zaslouženě dočkávají vyrovnání! Dlouhý nákop prodloužil Santa Cruz hlavou za sebe na rozběhnutého RUBÉNA CASTRA, který šel už sám na branku a mazáckým dloubákem vyškolil Valdése - 1:1!

69
    Teď byli hráči Realu Betis blízko vyrovnání! Rychlou kombinaci po levé straně táhl Nacho, jehož centr tečoval Piqué na vlastní branku a brankář Valdés jen tak tak nohou dokázal vykopnout!