Bolívie – Paraguay 3:1 (kon.)
Bolívie
3:1 (1:0)
Paraguay
Sobota 09.06.2012, 22:00 • Estadio Hernando Siles, La Paz • Kvalifikace MS (Evropa)

Domácí Bolívie poráží zaslouženě v kvalifikaci na MS 2014 Paraguay, která se dneska na nic nezmohla a odjíždí domů tak bez bodu. Já Vám přeji příjemný večer, a zase někdy na Onlajnech. (23:53:49)

90+2
    Na hranici vápna zastavil nedovoleně Mazacotte domácího útočníka a je za to patřičně potrestán.

90
    Rozhodčí nadstavuje tři minuty, ale to bude pro Paraguay zřejmě málo.

88
    Akci na jeden dotek předvedli domácí, ale chyběla přesná finální přihrávka.

87
    Nyní se hraje ve velkém tempu a Paraguay se ještě nevzdává a žene se do útoku.

86
    Barba dostává žlutou kartu.

84
    Diváci odměňují zaslouženým potleskem Escobara, který vstřelil dva góly a do hry se podívá Cardozo.

83
    Rozhodčí ukazuje žlutý kartónek Da Silvovi.

82
    Paraguay právě vstřelila branku!

Paraguay se ale ještě nevzdává, krásnou střelou vymetl pavučinu Galarzovi brány CRISTIAN RIVEROS a snižuje na 1:3.

80
    Bolívie právě vstřelila branku!

A je tu třetí gól Bolívie! Z pravé strany přišel na úplně volného PABLA DANIELA ESCOBARA a ten se nemýlil a přidává svůj druhý gól v utkání.

79
    Domácí si v poklidu hlídají svůj náskok a Paraguay se do šancí zatím nedostává.

74
    Další a poslední střídání Paraguaye, na hřište se dostal Perez, který střídá Arandu.

73
    První střídání také provedli domácí, když ze hry odchází Mojica a nastupuje Chavez.

70

Domácí diváci slaví a taky mají proč! Z pravé strany se prokličkoval dnes velmi dobře hrající PABLO DANIEL ESCOBAR a krásnou střelou překonává Villara a upravuje tak na 2:0.

69
    Druhé střídání hostů ze hry jde Zeballos a nahradí jej Caballero.

67
    Velký zmatek po rohu před domácí bránou, ale domácí odolávají vzrůstajícímu tlaku Paraguaye.

66
    Další žlutá karta pro domácí tým, když dostává žlutou kartu kapitán Bolívie Flores.

64
    Domácí hráč uhasil brejk Paraguaye, ale pomohl si faulem a rozhodčí mu ukázal žlutou kartu.

63
    A není to gól, Mojica si dal velký rozběh, ale vynikající Villar ho vychytal a udržel svů tým ve hře!

62
    Penalta pro Bolívii, když hostující hráč zahrál rukou!

59
    Ze třiceti metrů zahrávala Paraguay volný přímý kop a bomba Martinéze skončila na tyči!

58
    První střídání hostů na hřiště se podívá Benítez který střídá Ramose.

57
    Územní převahu mají hosté, ale Bolívie zuby nehty brání svůj náskok.

55
    Mojica bude v pořádku, tak se střídat nebude.

54
    Zeballos tak dlouho tancoval s míčem, až mu ho Mojica ukopl, ale zranil se při tom, tak probíhá ošetřování.

51
    Escobar se napřahoval ke střele až příliš děsivě, vypadalo to, že i Villar dostane strach z té rány, ale strach z rány dostal maximálně divák v deváté řadě, kde Escobarova střela skončila.

49
    Escobar přetáhl centr a plachtící míč málem skončil v bráně, ale Villar ho na poslední chvíli vyboxoval na roh.

47
    Domácí zahrozili z brejku, když Martinez ztratil míč na půlce, ale Paraguay brejk ubránila.

46
    Valdezova střela se sotva doploužila k Galarzovi a ten v poklidu rozehrává.

46

Po prvním poločase vedou domácí 1:0, když se po centru vystřelil Pena s odrazem od Romana tudíž to byl vlastní gól. Bolívie byla po dobu prvního poločasu aktivnější, ale Paraguay je do větší šance nepustila. Druhý poločas začne zhruba 23:02.

45
    Morena po centru z pravé strany vystřihl nůžky, ale netrefil bránu.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu a odehrává se především na půlce.

43
    Střela Ramose ze střední vzdálenosti se nevešla mezi tyče a tak se bude odkopávat od branky Bolívie.

40
    Zeballos se snažil najít centrem na zadní tyči Martinéze, ale jeho centr byl nepřesný.

38
    Skákavá střela Florese nadělala Villarovi potíže, vypadla mu z rukou a dobíhající Moreno se míč snažil dorazit, ale Villar stihl skočit po míči.

37
    Paraguajští hráči jsou snad na Penu vysazení, jinak si to nedokážu vysvětlit, v dnešním zápase je to už na něj zhruba pátý faul.

35
    Po zákroku na Penu, jehož zezadu sestřelil Roman, se bude zahrávat rozehrávat zhruba 40 metrů od Villarovi svatyně. A opět se potvrzuje, že zápas je poměrně vyhecovaný.

33
    Zápas je poměrně vyhecovaný, v zápase jsme již mohli vidět několik tvrdých zákroků.

30
    Po třiceti minutách se ozvali i domácí diváci, kteří ženou svůj tým do útoku.

28
    Další žlutá karta pro domácí, potrestán je Pena, ale musím se přiklonit na jeho stranu, protože Roman z Paraguae zákrok přihrál a spadl na zem jak jablko ze stromu.

26
    Martinez obešel dva domácí hráče a zakončoval a Galarza měl co dělat, aby projektil Martínéze ukryl ve své náruči.

23
    Valdéz ve vápně dával pod sebe balón, ale nikdo z hostů tam nebyl, tak domácí v poklidu rozehráli.

19
    První žlutou kartu dostává domácí hráč Mojica.

19
    Valdesova rána z dobrých třiceti metrů skončila na domácím obránci.

17
    Po delší době se dostali do hry i Paraguay, zahrávali dva rohy, ale ty Bolívie zlikvidovala.

15
    Domácí měli zajímavou příležitost, když zahrávali volný přímý kop z dvaceti metrů, ale jejich signál se neujal a střela skončila hodně vedle.

13
    Escobar předvedl několik centrů na Martinse, ale jeho hlavičky se neujaly, a nyní je Bolívie lepším týmem na hřišti a zaslouženě vedou.

10

Bolivijští se teď usadili na půlce Paraguaye z pravé strany přišel centr, který se po několika odrazech dostal k Penovi, který se nemýlil a poslal Bolívii do vedení. Gól padl po teči obránce Paraguaye ROMANA, tudíž tento gól bude uveden jako vlastní.

8
    Roman teď doslova zlikvidoval Bolivijského útočníka který se dostával do šance a poté i vlastního spoluhráče Da Silvu, který chtěl odkopnout balón do zámezí.

7
    Martinez byl faulován na půlce Escobarem, ale rozhodčí ještě pro žlutý kartónek nešáhl.

4
    První šanci Bolívie zmařil dobrým skluzem Ramos a tak stav zůstává po čtyřech odehraných minutách 0:0.

2
    Začala sotva druhá minuta utkání a hráči se už na trávníku pošťuchují konkrétně to byl Aranda, co provokoval bolivijského kapitána.

1
    První roh Bolívie končí odkopem od Villarovi brány.

1

Tým Bolívie se zatím krčí na posledním místě tabulky v kvalifikaci o MS 2014 s pouhým jedním bodem po pěti odehraných utkání, když jediný bod získali překvapivě na půdě Argentiny za remízu 1:1 před sedmi měsíci. Na druhé straně Paraguaye také dosti ztrácí body a má ze čtyř zápasů 4 body a ztrácí 4 body na postup, ale do konce kvalifikace zbývá ještě hodně zápasů, tak nepředbíhejme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.