Honduras – Maroko 2:2 (kon.) | Mexiko – Jižní Korea 0:0 (kon.) | Španělsko – Japonsko 0:1 (kon.)
SAE – Uruguay 1:2 (kon.) | Gabon – Švýcarsko 1:1 (kon.) | Bělorusko – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Brazílie – Egypt 3:2 (kon.) | V. Británie – Senegal 1:1 (kon.)
Spojené Arabské Emiráty
1:2 (1:1)
Uruguay
Čtvrtek 26.07.2012, 18:00 • Old Trafford, Manchester • Olympijské hry - muži
Sledujte:

Program Olympijského fotbalového turnaje pokračuje i nadále a s ním i naše on-line přenosy. Od 21:00 můžete sledovat i druhý duel skupiny A mezi domácí Velkou Británií a Senegalem. Já se pro teď loučím a u dalších on-line přenosů se těším na přečtenou!

Utkání skončilo a ruce hráčů Uruquaye letí k nebesům. Do Olympijských her totiž vstoupili úspěšně a získali do tabulky skupiny A první tři body. Jednoduché to ale pro favorizovaný celek rozhodně nebylo. Lepší vstup do utkání měli fotbalisté SAE a ve 23. minutě šli gólem Al Jneibiho dokonce do vedení. Trápící se Uruquay vysvobodil až krátce před přestávkou krásně kopnutým trestňákem Ramiréz. Ve druhé půli už vypadala hra Jihoameričanů přeci jen lépe a o jejich vítězství rozhodl v 56. minutě střídající Lodeiro.

90+4
    Jihoameričané stále u balónu. Zdá se, že favorit už utkání v klidu dohraje.

90+3
    Cavani sbíral vteřinky u rohového praporku. Nakonec se bude kopat proti bráně Khaseifa.

90+3
    Hráči SAE se nemohou dostat k míči. Ten drží zkušeně jejich soupeř.

90+2
    Jeden z obránců SAE zariskoval ve vlastní šestnáctce a div, že toho nevyužil Suárez. Nakonec vše dopadlo dobře pro mužstvo v červených dresech.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty. Šance SAE stále žije.

90
    V pokutovém území kouzlil s míčem Al Hammadi. Svou střelu ale nasměroval mimo.

89
    Suárez pronikal po pravé straně, ale poté nedokázal dát lehkou přihrávku.

88
    Po faulu Lodeira už rozjíždí útok Spojené Arabské Emiráty.

88
    Jihoameričané kopali roh. Sice soupeře neohrozili, ale míč mají stále na kopačkách.

87
    Tak nakonec jen domluva pro oba fotbalisty. Hraje se dál.

86
    Strkanice, ve které hrají hlavní roli Suárez a Al Kamali. Jak to posoudí rozhodčí?

85
    Al Junaibi rozehrával přímý kop. Ze zhruba třicetimetrové vzdálenosti ale zamířil jen na tribunu za bránou.

84
    Asijský celek se snaží o kombinaci na polovině soupeře, ale ten je do ničeho nepouští a čeká na rychlé brejky.

81
    Ramiréz se už do hry nevrátí. Střídá ho Urreta.

80
    Po kiksu v rozehrávce SAE se dostal ke střele Suárez. Jeho pokus z úhlu si Khaseif pohlídal.